Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Dětské oddělení, kde jsou ročně hospitalizovány tisíce dětí, potřebuje rekonstrukci

12.7.2011
 V dětském oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně jsou ročně hospitalizovány tisíce dětí. Jen loni jich bylo kolem 4500 a k nim je třeba přičíst také asi 1000 dospělých osob – většinou matek, které s malými pacienty v nemocnici pobývaly jako doprovod.

Zlínská krajská nemocnice usiluje o pneumoonkologické centrum

4.7.2011
O získání statutu pneumoonkologického centra usiluje plicní oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Umožnil by poskytovat pacientům s rakovinou plic drahou biologickou léčbu a lékaři by je nemuseli posílat do fakultní nemocnice v Olomouci.

Infekční oddělení krajské nemocnice rozšiřuje ordinační hodiny v ambulanci

27.6.2011
Od 1. července 2011 rozšiřuje infekční oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ordinační hodiny ve své ambulanci.

Orientaci v areálu krajské nemocnice usnadňují nově instalované informační tabule

24.6.2011
Pět nových informačních tabulí instalovala v těchto dnech ve svém areálu Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně.

V KNTB odstraňují chrápání šetrnou metodou, zbavit se ho chtějí většinou muži

16.6.2011
Jako jediní ve Zlínském kraji operují lékaři ušního-nosního-krčního (ORL) oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně chrápání pomocí zařízení CELON. Zákrok je šetrnější ke tkáním, méně bolestivý a také levnější než klasická nebo laserová chirurgie.

Senátorka Alena Gajdůšková pomáhá krajské nemocnici k narovnání ceny bodu

13.6.2011
Několik let se Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně snaží dosáhnout narovnání ceny bodu, aby nebyla znevýhodněna proti dalším třem nemocnicím, jejichž zřizovatelem je Zlínský kraj.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn