Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

V KNTB odstraňují chrápání šetrnou metodou, zbavit se ho chtějí většinou muži

16.6.2011
Jako jediní ve Zlínském kraji operují lékaři ušního-nosního-krčního (ORL) oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně chrápání pomocí zařízení CELON. Zákrok je šetrnější ke tkáním, méně bolestivý a také levnější než klasická nebo laserová chirurgie.

Senátorka Alena Gajdůšková pomáhá krajské nemocnici k narovnání ceny bodu

13.6.2011
Několik let se Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně snaží dosáhnout narovnání ceny bodu, aby nebyla znevýhodněna proti dalším třem nemocnicím, jejichž zřizovatelem je Zlínský kraj.

Kapka naděje darovala nemocnici přístroje pro novorozence za 200 tisíc korun

31.5.2011
Prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Auš Svobodová dnes navštívila novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Oficiálně zde předala přístroje v hodnotě cca 200.000 korun: fototerapeutickou lampu k léčbě novorozenecké žloutenky a vapotherm včetně příslušenství, který slouží k podpoře dýchání u nezralého novorozence.

Čeští a slovenští lékaři budou hovořit o pokrocích v diagnostice a terapii

25.5.2011
O pokrocích v diagnostice a terapii budou hovořit čeští a slovenští lékaři na XLVI. Mezioblastním semináři, který se uskuteční 26. května 2011 ve Společenském domě v Luhačovicích.

Krajská nemocnice přechází na novou verzi lékárenského informačního systému

25.5.2011
Na novou verzi stávajícího lékárenského informačního systému přechází v těchto dnech lékárna Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně.

Předseda Senátu M. Štěch navštívil nemocnici, přislíbil pomoc při úhradách péče

25.5.2011
Předseda Senátu Parlamentu České republiky Milan Štěch dnes navštívil Krajskou nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Na programu bylo setkání s jejím vedením, primáři a vrchními sestrami a následovala prohlídka kožního oddělení.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn