Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Studenti medicíny a dalších zdravotnických oborů mohou své služby nabídnout zde

18.3.2020
Studenti medicíny a dalších zdravotnických oborů, kteří mají z nařízení Vlády ČR povinnost nabídnout své služby nemocnicím, mohou v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně kontaktovat paní Jiřinu Faltýnkovou prostřednictvím telefonu na číslech 577 552 624 a 605 445 412 nebo na e-mailu jirina.faltynkova@bnzlin.cz. Děkujeme.

Úrazová ambulance ode dneška neprovádí ošetření poúrazových kontrol a neakutních stavů

18.3.2020
Upozorňujeme pacienty, že od 18. 3. 2020 Traumatologická (úrazová) ambulance Oddělení urgentního příjmu Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně neprovádí ošetření poúrazových kontrol, u nichž nehrozí prodlení, a neakutních stavů. Prosíme, v případě dotazů kontaktujte na telefonních linkách 577 552 377 nebo 577 552 273. Děkujeme za pochopení.

Opatření kvůli koronaviru pokračují, do nemocnic odteď jen s akutními problémy a přes třídící místa

17.3.2020
Pouze akutní pacienty ošetří nyní nemocnice Zlínského kraje, které se připravují na případný nárůst počtu lidí s onemocněním COVID-19. Od začátku tohoto týdne začaly postupně nemocnice v Uherském Hradišti, Vsetíně, Kroměříži a také ve Zlíně rušit plánované operace a vyšetření, tedy péči, kterou je možné odložit. Pro neakutní pacienty se nemocniční areály uzavírají, vstupy do nich jsou kontrolované a pacienti, kteří potřebují akutní a neodkladnou péči, musí projít speciálně zřízenými třídícími místy. Nemocnice tak cíleně uvolňují lůžkové kapacity, šetří ochranné pomůcky a chrání své zdravotníky před rizikem nákazy novým koronavirem.

Upozornění pro pacienty, kteří směřují do nemocnice k akutnímu stomatologickému ošetření

17.3.2020
V případě potřeby akutního stomatologického ošetření prosíme pacienty, aby se spojili telefonicky s recepcí oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie KNTB a.s. na čísle 577 552 312, kde budete informováni o dalším postupu. Důrazně Vás žádáme, nevstupujte bez předchozí domluvy do budovy 21. Můžete nakazit ostatní pacienty a ošetřující zdravotnický personál.
 

Informujeme pacienty, že nařízení Vlády ČR uzavřelo pro veřejnost i obě nemocniční bistra

14.3.2020
Upozorňujeme pacienty, že nemocniční provozovny BISTRO 51 a BISTRO 26 jsou v souvislosti s nařízením Vlády České republiky až do odvolání uzavřeny pro veřejnost a slouží pouze pro potřeby zaměstnanců Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Děkujeme za pochopení.

Zákaz návštěv v nemocnici nadále trvá, doprovod u porodu je možný s omezeními

13.3.2020
Dnes jsme obdrželi nové rozhodnutí Krajské hygienické stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně, které připouští i doprovod otce či jiných osob u porodu, pokud nebyly v posledních 14 dnech před porodem v zemi s vysokým rizikem přenosu nákazy. Zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně nadále trvá.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn