Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Druhá dávka očkování po třech týdnech, bez předchozí rezervace termínu, v prostorách Velkokapacitního očkovacího centra, jeho provoz končí

28.7.2021
„Využijte možnosti nechat se naočkovat druhou dávkou ve zkráceném intervalu po třech týdnech. Přijďte do Velkokapacitního centra v prostorách PSG arény. Jeho provoz končí 15.8.,“ vyzývá Krajská nemocnice T. Bati zájemce o očkování, kterým byla aplikována 1. dávka vakcíny Comirnaty od výrobce Pfizer/BioNTech v termínu mezi 5. až 18. červencem a termín očkování druhou dávkou jim byl stanoven ještě po 6 týdnech. 

Víte, jak si správně umýt ruce? Zlínská nemocnice zve veřejnost na akci ke Světovému dni hepatitidy

26.7.2021
Víte, jak si správně umýt ruce? Máte ponětí, jaké nepřátele si nosíte na rukách? Odpovědi na tyto a celou řadu dalších otázek poskytne veřejnosti Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, a to ve středu 28. července. Tento den byl vyhlášen Světovým dnem hepatitidy. Akce pro veřejnost zaměřená právě na hygienu rukou se uskuteční od 10 do 14 hodin a centrem dění se stane hlavní lékárna v nemocničním areálu.

Marek Šikula: V boji s onkologickým onemocněním nebude nikdy dost peněz

23.7.2021
Díky projektu Pomáháme onkologii se podařilo zajistit pro Komplexní onkologické centrum zlínské nemocnice částku téměř dva miliony korun. Tyto peníze umožnily zrealizovat řadu záměrů, všechny pomohly vylepšit podmínky pro léčbu pacientů. Jak vlastně projekt vznikl? Proč pomáhá právě onkologii a čím zaujal herce Oldřicha Navrátila? A kdy budou letos BUNDY ZELENÝ? V rozhovoru prozradil Marek Šikula, zakladatel projektu Pomáháme onkologii.

Jak poznat oběti domácího násilí a sexuálního zneužívání? „Baťovka“ uspořádala pro své zaměstnance seminář

21.7.2021
Štípání, plivání, kopání, údery, škrcení, pálení, údery pěstí, bití předměty, bodání, polévání horkou vodou či kyselinou a podpalování. Jde o druhy fyzického domácího násilí. 

Novinky v očkování: bez registrace a jednodávkovou vakcínou

20.7.2021
Očkování pro neregistrované zájemce a jednodávková vakcína. To jsou dvě novinky, které zavádí do praxe Krajská nemocnice Tomáše Bati již od středy 21. července 2021. 

Vstup na gynekologicko – porodnické oddělení je nyní ze zadní strany budovy

19.7.2021
V pondělí 19. července začaly stavební úpravy a rekonstrukce atria Gynekologicko - porodnického oddělení KNTB. Vstup do gynekologických ambulancí a novorozenecké ambulance je nyní odkloněn na boční vchod ze zadní strany budovy. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn