Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Přibývá lidí s plochýma nohama. Choďte bosky, radí primář

19.7.2011
Stále víc pacientů, kteří přicházejí do rehabilitačního oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), s bolestmi v zádech, kyčlích apod., bývá překvapeno sdělením o původu svých problémů.

Hokejista Karel Rachůnek předal dětskému oddělení nemocnice šek na 100.000 korun

15.7.2011
Dětské oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), dnes od účastníků Slovácké benefice obdrželo symbolický šek na 100.000 korun.

Dětské oddělení, kde jsou ročně hospitalizovány tisíce dětí, potřebuje rekonstrukci

12.7.2011
 V dětském oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně jsou ročně hospitalizovány tisíce dětí. Jen loni jich bylo kolem 4500 a k nim je třeba přičíst také asi 1000 dospělých osob – většinou matek, které s malými pacienty v nemocnici pobývaly jako doprovod.

Zlínská krajská nemocnice usiluje o pneumoonkologické centrum

4.7.2011
O získání statutu pneumoonkologického centra usiluje plicní oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Umožnil by poskytovat pacientům s rakovinou plic drahou biologickou léčbu a lékaři by je nemuseli posílat do fakultní nemocnice v Olomouci.

Infekční oddělení krajské nemocnice rozšiřuje ordinační hodiny v ambulanci

27.6.2011
Od 1. července 2011 rozšiřuje infekční oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ordinační hodiny ve své ambulanci.

Orientaci v areálu krajské nemocnice usnadňují nově instalované informační tabule

24.6.2011
Pět nových informačních tabulí instalovala v těchto dnech ve svém areálu Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn