Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Oční oddělení KNTB zve už počtvrté na Den otevřených dveří

9.11.2012
Den otevřených dveří pořádá ve čtvrtek 15. listopadu 2012 od 9 do 17 hodin oční oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Uskuteční se už počtvrté a navazuje tak na úspěšnost akce v předchozích třech letech, kdy se jí pokaždé zúčastnily stovky lidí. Akce se setkala s velkým zájmem obyvatel Zlína a širokého okolí.

Vjezd k budově chirurgie KNTB bude o víkendu omezen

8.11.2012

O víkendu 10. a 11. listopadu 2012 bude ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), uzavřen vjezd z Havlíčkova nábřeží k budově chirurgie - vstupu k úrazovým ambulancím. Náhradní vjezd pro pacienty, sanitky a vozidla záchranné služby bude umožněn vjezdem z Havlíčkova nábřeží k nádvoří interny a chirurgie obousměrně. Vyznačen bude žlutými informačními cedulemi. Nemocnice proto žádá řidiče o zvýšenou pozornost. Omezení souvisí s výstavbou horkovodů v KNTB.

    
V uvedené dny bude také uzavřena branka u budovy plicního oddělení kvůli překopu vozovky na parkoviště plicní – jih.

 

O víkendu bude omezen vjezd do zlínské krajské nemocnice

1.11.2012
Zlín – O víkendu 3. a 4. listopadu 2012 bude omezen vjezd do zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), a to z důvodu překopu vozovky od 9. k 21. pavilonu. Výkopové práce souvisejí s výstavbou horkovodů v KNTB. Vjezd přes hlavní vrátnici a vjezd přes závorový systém u 21. pavilonu bude umožněn pouze k zaparkování vozidel u 21. pavilonu.


Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn