Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Rekordní počet infarktů: v lednu zasahovali lékaři KNTB u 36 akutních infarktů

3.2.2012
Lékaři kardiovaskulárního centra ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), zasahovali v lednu letošního roku u rekordního počtu 36 akutních srdečních infarktů. To znamená řešených okamžitou intervencí na uzavřené koronární tepně do 12 hodin od vzniku infarktu. Uvedený počet o více než 30 % převyšuje běžný měsíční průměr. Pro srovnání – v lednu minulého roku se jednalo o 20 případů.

Zlínská krajská nemocnice obhájila statut Kardiovaskulárního centra pro dospělé

2.2.2012
Zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), obhájila statut Kardiovaskulárního centra pro dospělé. Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR, jež obdržela na konci letošního ledna, zároveň platnost statutu prodlužuje pro následující tříleté období, a to do 31.12.2014. Kardiovaskulární centrum pro dospělé (KVC) bylo ustaveno v lednu 2010 a dostalo osvědčení na dva roky.

Anežku, první letošní zlínské miminko, dnes navštívil primátor Zlína

4.1.2012
Anežka Poláchová přišla na svět v Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), sice až 2.1.2012 v 01.58, přesto se stala letošním prvním  narozeným dítětem města Zlína.

Soničku, letošní první dítě narozené v KNTB, přivítal dnes ředitel nemocnice

2.1.2012
Plyšového medvěda a 3000 korun dostala dnes Sonička Minaříková, která se letos narodila jako první dítě ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Dárky jí přinesli ředitel nemocnice Bohuslav Škubal a předsedkyně představenstva Dana Barnášová.

První miminko narozené v roce 2012 ve zlínské porodnici má jméno Soňa

1.1.2012
Soňa Minaříková je prvním miminkem narozeným v letošním roce ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Narodila se 1.1.2012 v 09.11 hodin a po porodu vážila 3200 gramů a měřila 49 centimetrů.

Silvestrovská noc byla v KNTB rušná, lékaři ošetřovali desítky lidí.

1.1.2012
Poslední noc minulého roku byla ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), jako každoročně rušná. Lékaři ošetřovali desítky lidí a mnohé z nich museli nechat v nemocnici k hospitalizaci a některé čekala i operace.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn