Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Mikuláš s čertem a andělem přišli s nadílkou za nemocnými dětmi

6.12.2011
Mikulášské nadílky se dnes dočkalo asi 40 pacientů dětského oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB).

Malí pacienti krajské nemocnice malovali obrázky pod vedením skutečných malířů

28.11.2011
 V malířský ateliér se dnes odpoledne proměnila jídelna dětského oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Hospitalizované děti od tří do 18 let tu tvořily svá umělecká díla pod vedením skutečných malířů.

Celostátní lékařský kongres zahrnuje přednášky z široké škály medicínských oborů

21.11.2011
Dvoudenní celostátní lékařský kongres se uskuteční 24. a 25. listopadu ve zlínském Kongresovém centru. Zaměřen je na lékaře v praxi, tedy jak na praktické, tak na odborné,  zejména na diabetology.

V krajské nemocnici připomene vánoční čas výstava chráněných dílen ERGO

21.11.2011
Blížící se vánoční svátky připomene ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), prodejní výstava chráněných dílen ERGO Lazy Zlín.

Antibiotický den upozorňuje na zdraví škodlivé časté užívání antibiotik

16.11.2011
Evropský antibiotický den, který připadá na 18. listopadu, má veřejnost upozornit na rizika spojená s nadměrným užíváním antibiotik. Častá léčba antibiotiky, a to hlavně v případech, kdy není třeba je nasadit, snižuje totiž jejich účinek a poškozuje i zdraví člověka.

Krajská nemocnice začala s rekonstrukcí 12. pavilonu, bude v něm pracoviště DIP

7.11.2011
Vnitřní rekonstrukce 12. pavilonu začala v těchto dnech ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Po dokončení oprav v něm bude umístěno pracoviště dlouhodobé intenzivní péče (DIP), které má zatím vyhrazeny prostory v 17. pavilonu nemocnice. Rekonstrukce, jejíž ukončení je plánováno na konec ledna 2012, si vyžádá 14,5 milionu korun, které hradí Zlínský kraj.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn