Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Zlínská krajská nemocnice ruší zákaz návštěv

15.2.2013
Od dnešního dne, tj. pátku 15. února 2013, ruší zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), zákaz návštěv.

„Chřipková epidemie je sice na ústupu, ale respirační infekce a chřipkové onemocnění nadále přetrvávají. Proto žádáme občany, kteří mají známky chřipky nebo nachlazení, aby návštěvu za svými příbuznými a známými odložili a chránili tak zdraví našich pacientů. Děkujeme za jejich ukázněnost a pochopení,“ řekl ředitel KNTB Bohuslav Škubal.

15. 2. 2013
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTB

Krev s Korunkou Luhačovice darovaly desítky lidí, mezi nimi hasiči i hokejisté

6.2.2013
Sto dobrovolných dárců a dárkyň dnes přišlo darovat krev do hematologicko-transfuzního oddělení (HTO) zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), z nich 37 darovalo krev poprvé. Převažovali mezi nimi profesionální i dobrovolní hasiči a hasičky z Luhačovic a Zlína, kteří přišli krev darovat v rámci akce občanského sdružení Korunka Luhačovice. K nim se připojili i hokejisté PSG Zlín. Dárce svojí účastí podpořil herec a jeden z patronů Korunky Josef Alois Náhlovský. Každý, kdo krev daroval, dostal nástěnný kalendář Korunky a HC PSG. 

Tři desítky házenkářů a házenkářek se rozhodly pro dárcovství kostní dřeně

5.2.2013
Stát se dárci a dárkyněmi kostní dřeně se rozhodli házenkáři HC Gumárny Zubří a házenkářky HC Britterm Veselí nad Moravou. Tři desítky jich dnes přišly do hematologicko-transfuzního oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) k odběrům vzorků krve. Pokud budou výsledky rozborů krve v pořádku, budou sportovci a sportovkyně zařazeni do registru dárců kostní dřeně.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn