Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Hejtman Pardubického kraje navštívil zlínskou krajskou nemocnici

4.4.2013
V rámci své návštěvy ve Zlínském kraji zavítal dnes do Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně hejtman Pardubického kraje Martin Netolický se svým náměstkem Romanem Línkem. Delegaci doprovázel náměstek hejtmana Zlínského kraje Lubomír Nečas.   

     
Setkali se s ředitelem nemocnice Bohuslavem Škubalem a předsedkyní představenstva KNTB Danou Barnášovou. Hosté se zajímali mj. o hospodaření nemocnice, vzájemně byly diskutovány otázky plateb a nasmlouvání péče se zdravotními pojišťovnami, vztahy mezi nemocnicemi apod.

Nové monitory budou hlídat dech novorozenců ve zlínské krajské nemocnici

22.3.2013
Třiatřicet monitorů BABYSENSE II, které slouží ke kontrole dechu novorozenců, předali dnes zástupci brněnské Nadace Křižovatka novorozeneckému oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Jejich celková hodnota je 95.700 korun a peníze na nákup získala nadace od sponzorů.

Výrobky klientů chráněných dílen přinesly do zlínské nemocnice jarní náladu

19.3.2013
Jarní náladu přinesly do zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), výrobky klientů chráněných dílen ERGO Zlín, které byly dnes ke koupi na tradiční prodejní výstavě v prostorách budovy LDN. O velikonoční kraslice, keramiku s tématikou Velikonoc, proutěné košíky, nespočet barevných svíček různých vůní a tvarů a další výrobky byl mezi zaměstnanci i návštěvníky nemocnice velký zájem.

KNTB zve na tradiční prodejní výstavu výrobků chráněných dílen ERGO Zlín

18.3.2013
Zlín – Tradiční jarní prodejní výstava svíček, keramiky a dalších výrobků chráněných dílen ERGO Zlín se uskuteční v úterý 19. března ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Pořádá ji rehabilitační oddělení KNTB a výrobky si mohou zájemci koupit v době od 10 do 13 hodin ve výukovém sále suterénu budovy LDN.

Rehabilitační oddělení tímto způsobem podporuje klienty chráněných dílen více než 10 let. Prodejní výstavy určené pro zaměstnance, ale i pacienty nemocnice a veřejnost, pomáhá organizovat vždy před Velikonocemi a vánočními svátky.

18. 3. 2013
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTB

Kvalita péče a služeb v KNTB se podle pacientů zlepšila

18.2.2013
V listopadu a prosinci 2012 absolvovala zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) už druhou výzkumnou vlnu projektu Kvalita očima pacientů (KOP). Výzkum trvající 31 dní potvrdil výrazné zlepšení spokojenosti pacientů s poskytovanými službami ve srovnání s výsledky v roce 2011. KNTB zlepšila své hodnocení o dva ratingové stupně z hodnocení "B-" na "B+". Souhrnná spokojenost za celou nemocnici dosáhla 78,3 %.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn