Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Musím poděkovat tam nahoru, říká Jiřina Lysáková, pořadatelka koncertů I HUDBA MŮŽE POMOCI

3.8.2021
Přála si spojit to, co miluje, s charitou. Oblíbené koncerty I HUDBA MŮŽE POMOCI, které pořádá, se proto připojily k projektu Pomáháme onkologii, jehož smyslem a cílem je zlepšovat podmínky pro léčbu pacientů v Komplexním onkologickém centru zlínské nemocnice.

Festival Bundy zelený přinesl zlínskému onkocentru přes 250 000 korun

2.8.2021
Rekordní částku 253 000 korun přinesl zlínskému onkocentru III. ročník charitativního festivalu Bundy Zelený. Hlavním cílem festivalu je pomoc pacientům Komplexního onkologického centra Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Organizátoři pracovali bez nároku na odměnu, Vojta Nedvěd vzpomínal na zesnulého otce. 

Hry, výlety, zábava letní tábor zlínské nemocnice je v plném proudu

2.8.2021
Hry, tvořivé aktivity, sport, ale také třeba výlety k blízkým i vzdálenějším cílům. Pořádně „nabitý“ je program příměstského tábora, který pro děti svých zaměstnanců pořádá Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně (KNTB) ve spolupráci se zlínským Domem dětí a mládeže Astra. Letos se koná už jeho čtvrtý ročník.

Začal Světový týden kojení nemocnice ve Zlíně je velkým propagátorem této výživy dětí

1.8.2021
„Mateřské mléko je úžasná tekutina, pro zdravý vývoj dítěte nenahraditelná. Lze vyjmenovat tisíc důvodů, proč by měly maminky své potomky kojit,“ uvedl Jozef Macko, primář Novorozeneckého oddělení zlínské nemocnice. Od 1. do 7. srpna se ve více než 170 zemích připomíná Světový týden kojení.

Každý dárce krve dostane v srpnu ve zlínské nemocnici hned po odběru doplněk stravy od VITARu

29.7.2021
Dárci krve, kteří navštíví v srpnu Hematologicko-transfúzní oddělení zlínské nemocnice (HTO), se mohou těšit na dárek od společnosti VITAR vyrábějící vitamíny, minerální látky a další doplňky stravy. Hned po úspěšném odběru si budou moci vybrat jeden ze tří jejich produktů, které na podporu dárcovství krve věnovala. 

Zlínské očkovací centrum se v půlce srpna přesune z PSG arény do areálu nemocnice

29.7.2021
Zlínské velkokapacitní očkovací centrum v PSG aréně ukončí v neděli 15. srpna provoz. Od pondělí 16. srpna bude možné se nechat naočkovat proti onemocnění covid-19 v areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB), která pro tento účel vyhradí 1. pavilon (U14).

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn