Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Světově uznávaný profesor Nicolaides bude ve Zlíně přednášet o péči o těhotné

2.5.2011
S velkým zájmem odborné veřejnosti se setkalo pozvání na přednášku profesora Kyprose Nicolaidese, jednoho ze zakladatelů oboru fetální medicíny, která se uskuteční ve čtvrtek 5. května 2011 od 14 hodin v Academia centru zlínské univerzity.

V plicním oddělení zlínské krajské nemocnice vyšetří zájemcům plíce zdarma

29.4.2011
Den otevřených dveří pořádá ve středu 4. května 2011 plicní oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Lidé, kteří chtějí znát zdravotní stav svých plic, mohou přijít v uvedený den v době od 9 do 16 hodin do plicních ambulancí v 11. pavilonu KNTB. Zdravotníci jim zde plíce vyšetří zdarma.

Prodejní výstava ERGO Zlín v krajské nemocnici připomněla, že se blíží Velikonoce

12.4.2011
Háčkovaná kuřátka nebo vajíčka, zelené věnce, keramické tácky, hrníčky, sluníčka nebo pokladničky v podobě prasátek, hadrové panenky, spoustu svíček různých tvarů, barev a vůní a další předměty dnes nabízela chráněná dílna ERGO Zlín Lazy na prodejní výstavě svých výrobků v Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně.

Kardiocentrum zlínské nemocnice získalo díky evropským penězům špičkové přístroje

12.4.2011
Krajská nemocnice T. Bati, a. s. ve Zlíně zmodernizovala díky evropské dotaci své kardiocentrum. Pokud dojde k dohodě se zdravotními pojišťovnami o úhradě zvýšených výkonů, pacientům se pak mohou zkrátit čekací doby na operace a také nebude tolik nutné za ošetřením dojíždět do vybavenějších nemocnic do vzdálených měst.

Lékárna krajské nemocnice je součástí centra dozoru nad léčivými přípravky

6.4.2011
Od letošního 1. března je v Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB ), ve Zlíně založeno Regionální farmakovigilanční centrum pro Zlínský kraj. Oficiálně jej zřídil Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) a je součástí lékárny KNTB. Patří do sítě regionálních center v ČR, kterých bude v pilotní fázi založeno šest. Cílem fungování centra je osvěta zdravotnických pracovníků, jak a kam hlásit případy nežádoucích účinků léků.

Od pátku jsou ve zlínské krajské nemocnici opět povoleny návštěvy

31.3.2011
Na základě doporučení hygieniků ruší Krajská nemocnice T. Bati a. s. (KNTB), ve Zlíně od pátku 1. dubna 2011 zákaz návštěv v nemocnici.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn