Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Přítomnost asistenčního psa v ambulancích KNTB

3.12.2013
V ambulancích naší nemocnice je doprovod psa se speciálním výcvikem (vodící, asistenční) možný v případě, když je pes zřetelně označen jako vodící či asistenční. To znamená, že musí mít patřičný postroj, vestičku apod.
Výjimkou jsou všechny dětské ambulance, do kterých není doprovod psa se speciálním výcvikem povolen.

Výrobky dílen ERGO Zlín měly v nemocnici úspěch, koupily si je desítky lidí

29.11.2013
Velký úspěch měly výrobky klientů chráněných dílen ERGO Lazy Zlín, které dnes byly k mání na prodejní výstavě ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Voňavé svíčky různých tvarů, keramické aromalampy, hrníčky či prasátka – pokladničky, podnosy z proutí ve tvaru zvonku, kapříci, andělíčci nebo hvězdy z keramiky a další předměty připomínající Vánoce si nejen zaměstnanci nemocnice kupovali pro sebe nebo jako vánoční dárek pro své blízké a známé.

Tradiční prodejní výstava výrobků ERGO Zlín připomene, že Vánoce jsou za dveřmi

27.11.2013
V pátek 29. listopadu 2013 se ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), uskuteční tradiční vánoční prodejní výstava výrobků chráněných dílen ERGO Lazy Zlín. Klienti dílen vyrobili barevné a voňavé svíčky mnoha tvarů, keramiku a další výrobky připomínající vánoční svátky. Výstava se koná od 9 do 13 hodin ve výukovém sále v suterénu budovy LDN.

Možnost nechat si vyšetřit zdarma funkci plic využilo dnes v KNTB 18 lidí

20.11.2013
Osmnáct zájemců dnes přišlo do plicních ambulancí zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), aby si nechali vyšetřit zdarma funkci plic. Tuto možnost jim nabídlo plicní oddělení při příležitosti Světového dne CHOPN – chronické obstrukční plicní nemoci, ke kterému se tímto způsobem připojilo. U žádného z vyšetřených nenašli lékaři patologický nález.

Fond lékařské knihovny KNTB tvoří 21.000 odborných dokumentů z oboru medicíny

20.11.2013
Zhruba 21.000 informačních odborných dokumentů z oboru medicíny a přidružených oborů tvoří současný informační fond Střediska vědeckých informací (SVI) zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Lékařská knihovna odebírá cca 100 titulů odborných časopisů. Jejích služeb využívá přibližně 1150 uživatelů. Působí jako knihovnické a informační pracoviště pro oblast lékařství a zdravotnictví v celém Zlínském kraji.

V plicním oddělení krajské nemocnice vyšetří zájemcům plíce zdarma

18.11.2013
Ve středu 20. listopadu 2013 se v plicních ambulancích v 11. pavilonu zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), uskuteční Den otevřených dveří. Zájemcům, kteří sem přijdou v době od 10 do 15 hodin, vyšetří zdravotníci zdarma plíce. Plicní oddělení se tak připojuje ke Světovému dni CHOPN, tedy chronické obstrukční plicní nemoci.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn