Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Krev s Korunkou Luhačovice darovaly desítky lidí, mezi nimi hasiči i hokejisté

6.2.2013
Sto dobrovolných dárců a dárkyň dnes přišlo darovat krev do hematologicko-transfuzního oddělení (HTO) zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), z nich 37 darovalo krev poprvé. Převažovali mezi nimi profesionální i dobrovolní hasiči a hasičky z Luhačovic a Zlína, kteří přišli krev darovat v rámci akce občanského sdružení Korunka Luhačovice. K nim se připojili i hokejisté PSG Zlín. Dárce svojí účastí podpořil herec a jeden z patronů Korunky Josef Alois Náhlovský. Každý, kdo krev daroval, dostal nástěnný kalendář Korunky a HC PSG. 

Tři desítky házenkářů a házenkářek se rozhodly pro dárcovství kostní dřeně

5.2.2013
Stát se dárci a dárkyněmi kostní dřeně se rozhodli házenkáři HC Gumárny Zubří a házenkářky HC Britterm Veselí nad Moravou. Tři desítky jich dnes přišly do hematologicko-transfuzního oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) k odběrům vzorků krve. Pokud budou výsledky rozborů krve v pořádku, budou sportovci a sportovkyně zařazeni do registru dárců kostní dřeně.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn