Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Pediatrické fórum Zlínské čtyřky se sejde už pojedenácté

26.11.2012
Letos už pojedenácté se sejdou lékaři a sestry na pediatrickém sympoziu Zlínského kraje nazvaném Zlínská čtyřka. Uskuteční se v sobotu 1. prosince 2012 od 9 hodin v sále Rondo Domu kultury Elektra v Luhačovicích. Na programu je 10 přednášek.

O výrobky chráněných dílen ERGO Zlín byl ve zlínské nemocnici zájem

22.11.2012
Nadcházející vánoční svátky dnes ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), připomněla prodejní výstava výrobků chráněných dílen ERGO Zlín. Jejich klienti vyrobili pletené košíky s motivy Vánoc, svíčky mnoha tvarů a s vůní například kokosu, mandarinky, zeleného čaje s grapefruitem, skořice nebo vanilky, mýdla, keramické hrníčky, tácky, misky a různé vánoční ozdoby. O výrobky byl tradičně zájem a na výstavu přišly desítky lidí.

Neurochirurgové KNTB operují syndrom karpálního tunelu dvěma způsoby

21.11.2012
Syndrom karpálního tunelu (SKT) je stále častější diagnóza, se kterou jsou pacienti ambulantně operováni v neurochirurgickém oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Jde o tzv. úžinový syndrom, který způsobuje postižení nebo poškození středního nervu v karpálním tunelu v oblasti zápěstí. Při neúspěšné adekvátní konzervativní terapii je nutná operace.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn