Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Nemocné děti přišel do zlínské nemocnice rozveselit klaun Ronald McDonald

4.12.2012
Na dnešní dopoledne budou děti hospitalizované ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), určitě rády vzpomínat. Přišel je totiž navštívit klaun Ronald McDonald. Nejenže byl ve žlutočerveném oděvu k nepřehlédnutí, ale děti potěšil svérázným vystoupením a humorem. Těm starším zazpíval třeba veselou písničku o škodlivosti čurání v přírodě nebo o prasátku, které cvičilo aerobic, a doprovázel se na malou kytaru. Každý dětský pacient dostal balónek, skládačku nebo omalovánky.

Neurologové KNTB zvou na přednášku o cévní mozkové příhodě, tedy mrtvici

30.11.2012

O prevenci, příznacích a léčbě cévní mozkové příhody (CMP neboli iktu), tedy mrtvice, budou hovořit lékaři neurologického oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve středu 5. prosince 2012. Přednáška pro spolupracovníky a širokou veřejnost začíná ve 14 hodin v jídelně nemocnice za lékárnou u hlavní brány KNTB.

Příjezd na nádvoří interní kliniky a chirurgie a k úrazovce KNTB bude omezen

28.11.2012
Zlín – O nadcházejícím víkendu bude kvůli stavebním pracím souvisejícím s budováním nových parovodů omezen příjezd na nádvoří interní kliniky a chirurgie a k úrazovce zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB).

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn