Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Vyšetřit podezřelá mateřská znaménka si nechalo 116 lidí, u čtyř zachytili lékaři nádor

14.5.2012
Sto šestnáct lidí si dnes nechalo v kožních ambulancích zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) vyšetřit podezřelé změny na kůži a mateřská znaménka. Využili akce, kterou každoročně u příležitosti Evropského dne melanomu (EDM) kožní oddělení KNTB pořádá a lékaři kontrolují znaménka a pigmentaci na kůži zdarma. U jednoho pacienta zachytili lékaři melanom, u dalších tří jiný kožní nádor.

Ve zlínské krajské nemocnici vyšetří lékaři zdarma mateřská znaménka

9.5.2012
V pondělí 14. května 2012 od 10 do 14 hodin vyšetří lékaři kožního oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), zájemcům zdarma mateřská znaménka nebo podezřelé změny na kůži, ze kterých by se mohl vytvořit melanom – nejzhoubnější nádor kůže. Připojují se tak už jedenáctým rokem k Evropskému dni melanomu. Zájemci o vyšetření se mohou v uvedenou dobu dostavit do kožních ambulancí ve 2. pavilonu KNTB.

Odborníci z ČR budou hovořit o funkčním vyšetřování plic

3.5.2012
Zhruba 60 odborníků z celé České republiky se zúčastní 3. Konference o funkčním vyšetřování plic, která se uskuteční ve dnech 4. a 5. května 2012 v hotelu Tuskulum v Lukově na Zlínsku. Odborný program zahrnuje téměř 10 přednášek a jeho součástí jsou workshopy.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn