Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Kapka naděje darovala nemocnici přístroje pro novorozence za 200 tisíc korun

31.5.2011
Prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Auš Svobodová dnes navštívila novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Oficiálně zde předala přístroje v hodnotě cca 200.000 korun: fototerapeutickou lampu k léčbě novorozenecké žloutenky a vapotherm včetně příslušenství, který slouží k podpoře dýchání u nezralého novorozence.

Čeští a slovenští lékaři budou hovořit o pokrocích v diagnostice a terapii

25.5.2011
O pokrocích v diagnostice a terapii budou hovořit čeští a slovenští lékaři na XLVI. Mezioblastním semináři, který se uskuteční 26. května 2011 ve Společenském domě v Luhačovicích.

Krajská nemocnice přechází na novou verzi lékárenského informačního systému

25.5.2011
Na novou verzi stávajícího lékárenského informačního systému přechází v těchto dnech lékárna Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně.

Předseda Senátu M. Štěch navštívil nemocnici, přislíbil pomoc při úhradách péče

25.5.2011
Předseda Senátu Parlamentu České republiky Milan Štěch dnes navštívil Krajskou nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Na programu bylo setkání s jejím vedením, primáři a vrchními sestrami a následovala prohlídka kožního oddělení.

Nápis u busty Tomáše Bati v areálu zlínské krajské nemocnice je už opraven

24.5.2011
Několik týdnů scházel na pamětní desce Tomáše Bati seniora, která je umístěná na zdi altánku v areálu zlínské Krajské nemocnice, a. s. (KNTB), nápis s jeho citátem.

Nemocnice opravila nevyužívaný pavilon a umístila v něm 17 lůžek následné péče

17.5.2011
Zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), dokončila v těchto dnech rekonstrukci 10. pavilonu, který nebyl poslední asi dva roky využívaný. V opravených prostorách umístilo Gerontologické centrum KNTB 17 lůžek následné péče, kterých má celkem 146.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn