Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Koncert Poděkování Zlínského kraje zdravotníkům

18.8.2021
Poděkování Zlínského kraje zdravotníkům. Tak se jmenuje koncert, který se uskuteční v pátek 20. srpna ve 20 hodin na platformě 14I15 Baťova institutu ve Zlíně. 

Již v pondělí začínáme očkovat proti onemocnění COVID-19 v areálu KNTB

13.8.2021
Očkování proti onemocnění COVID-19 v areálu KNTB startuje již v pondělí 16. srpna v 8.00.

„Baťovka“ se zapojila do unikátního projektu, z pupečníkové krve novorozenců detekuje genetické onemocnění

12.8.2021
Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) se zapojila do unikátního projektu s názvem Časný záchyt familiární hypercholesterolémie z pupečníkové krve, jenž má pomoci včas odhalit a následně začít léčit toto nejčastější genetické onemocnění, kterým trpí přibližně jeden člověk z dvou set. Možnost podílet se na tomto projektu dostala zlínská nemocnice jako jedna z pouhých devíti v České republice. 

„V KNTB chceme dělat moderní medicínu,“ říká ředitel nemocnice Michal Filip

11.8.2021
Chce, aby se v KNTB dělala moderní medicína. „V medicíně je to jako ve fotbale. Když je dobrý rozhodčí, není na hřišti vidět. I kdyby mě za měsíc odvolali, chtěl bych, aby nemocnice fungovala ve prospěch lidí dál. Žádné památníky po sobě zanechat nechci. Přeji si, aby nemocnice plnila to, co má, a udržela trend kvalitní moderní medicíny s novými lidmi, kteří přinesou nové myšlenky,“ říká ředitel Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně Michal Filip v rozhovoru pro časopis Patriot.

Očkovací centrum v KNTB zahájí provoz příští pondělí, přijít mohou registrovaní i neregistrovaní

9.8.2021
Očkovací centrum v areálu Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) zahájí provoz v pondělí 16. srpna. Umístěné bude v 1. pavilonu (U14), registrovaní i neregistrovaní zájemci o očkování proti onemocnění COVID‑19 jej budou moci navštívit každý den od 8 do 17.30, neregistrovaní do 17.00. Nové prostory nahradí Velkokapacitní očkovací centrum v PSG aréně, které ukončí provoz v neděli 15. srpna ve 14 hodin.

Zlínská nemocnice obdržela prestižní evropský certifikát

5.8.2021
Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) se stala držitelem prestižního evropského certifikátu European Stroke Organisation. Ten potvrzuje, že KNTB dlouhodobě poskytuje špičkovou péči o pacienty s cévními mozkovými příhodami. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn