Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

KNTB je zapojena do transplantačního programu, ročně nabídne až tři dárce orgánů

16.8.2011
Zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), je už desítky let zapojena do transplantačního programu. Spolupracuje s transplantačním oddělením Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie v Brně, kterému ročně posílá dva až tři dárce orgánů. Tedy pacienty, kteří mají nevratnou ztrátu funkce celého mozku.

Nemocným dělají společnost dobrovolníci. Povídají si s nimi, vezmou je na vycházku.

12.8.2011
Od dubna letošního roku dělají některým starším pacientům a pacientkám gerontologického oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), společnost dobrovolníci.

Dětské oddělení nemocnice dostalo přes 20 tisíc korun vybraných na oslavě narozenin

29.7.2011
Symbolický šek na částku složenou ze samých dvojek – 22.222 korun – obdrželo dnes dětské oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Peníze dalo dohromady několik kamarádů na oslavě narozenin jednoho z nich.

Přibývá lidí s plochýma nohama. Choďte bosky, radí primář

19.7.2011
Stále víc pacientů, kteří přicházejí do rehabilitačního oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), s bolestmi v zádech, kyčlích apod., bývá překvapeno sdělením o původu svých problémů.

Hokejista Karel Rachůnek předal dětskému oddělení nemocnice šek na 100.000 korun

15.7.2011
Dětské oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), dnes od účastníků Slovácké benefice obdrželo symbolický šek na 100.000 korun.

Dětské oddělení, kde jsou ročně hospitalizovány tisíce dětí, potřebuje rekonstrukci

12.7.2011
 V dětském oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně jsou ročně hospitalizovány tisíce dětí. Jen loni jich bylo kolem 4500 a k nim je třeba přičíst také asi 1000 dospělých osob – většinou matek, které s malými pacienty v nemocnici pobývaly jako doprovod.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn