Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

Infekční oddělení krajské nemocnice rozšiřuje ordinační hodiny v ambulanci

27.6.2011
Od 1. července 2011 rozšiřuje infekční oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ordinační hodiny ve své ambulanci.

Orientaci v areálu krajské nemocnice usnadňují nově instalované informační tabule

24.6.2011
Pět nových informačních tabulí instalovala v těchto dnech ve svém areálu Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně.

V KNTB odstraňují chrápání šetrnou metodou, zbavit se ho chtějí většinou muži

16.6.2011
Jako jediní ve Zlínském kraji operují lékaři ušního-nosního-krčního (ORL) oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně chrápání pomocí zařízení CELON. Zákrok je šetrnější ke tkáním, méně bolestivý a také levnější než klasická nebo laserová chirurgie.

Senátorka Alena Gajdůšková pomáhá krajské nemocnici k narovnání ceny bodu

13.6.2011
Několik let se Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně snaží dosáhnout narovnání ceny bodu, aby nebyla znevýhodněna proti dalším třem nemocnicím, jejichž zřizovatelem je Zlínský kraj.

Kapka naděje darovala nemocnici přístroje pro novorozence za 200 tisíc korun

31.5.2011
Prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Auš Svobodová dnes navštívila novorozenecké oddělení Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Oficiálně zde předala přístroje v hodnotě cca 200.000 korun: fototerapeutickou lampu k léčbě novorozenecké žloutenky a vapotherm včetně příslušenství, který slouží k podpoře dýchání u nezralého novorozence.

Čeští a slovenští lékaři budou hovořit o pokrocích v diagnostice a terapii

25.5.2011
O pokrocích v diagnostice a terapii budou hovořit čeští a slovenští lékaři na XLVI. Mezioblastním semináři, který se uskuteční 26. května 2011 ve Společenském domě v Luhačovicích.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn