Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

KNTB: Většina otrávených metanolem je z ARO a JIP přemístěna na lůžkové oddělení

18.9.2012
Zdravotní stav sedmi mužů a pěti žen, kteří jsou hospitalizováni kvůli otravě metanolem ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), se opět zlepšil. Většina z nich už je z ARO a jednotek intenzivní péče (JIP) přemístěna na lůžkovou část interní kliniky. Na ARO není nyní žádný pacient kvůli otravě metanolem, na JIP leží s touto otravou čtyři muži.


Zlínská krajská nemocnice přijala další dva pacienty s otravou metanolem

17.9.2012

Další dva pacienty s otravou metanolem dnes přijala k hospitalizaci zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Jedná se o 28letého a 42letého muže, u kterých vyšetření prokázalo metanol. V KNTB je tak kvůli požití závadného alkoholu hospitalizováno už 12 osob, z toho sedm mužů a pět žen.


Stav všech pacientů hospitalizovaných v KNTB s otravou metanolem se lepší

17.9.2012
Zdravotní stav všech 10 pacientů, kteří jsou hospitalizování kvůli otravě metanolem ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), se lepší. Dva muže a jednu ženu, kteří byli do nemocnice přijati minulý týden v kritickém stavu, už lékaři v neděli probudili z umělého spánku. Celkem v KNTB leží s otravou po požití závadného alkoholu pět žen a pět mužů.

KNTB zřídila v souvislosti s otravami metylalkoholem konzultační telefonní číslo

12.9.2012
Zlín - V souvislosti s přibývajícími případy otravy metylalkoholem zřídila zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), konzultační telefonní číslo 57 755 2287 a informuje o tom veřejnost i na svých internetových stránkách www.kntb.cz.

Informace k situaci týkající se rostoucích případů otravy metylalkoholem

12.9.2012
Ministerstvo zdravotnictví ČR a Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně varuje širokou veřejnost v souvislosti s rostoucím počtem případů týkajících se otravy metylalkoholem před konzumací alkoholických nápojů, u kterých není jasný a zaručený původ.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn