Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Vjezd k budově chirurgie KNTB bude o víkendu omezen

8.11.2012

O víkendu 10. a 11. listopadu 2012 bude ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), uzavřen vjezd z Havlíčkova nábřeží k budově chirurgie - vstupu k úrazovým ambulancím. Náhradní vjezd pro pacienty, sanitky a vozidla záchranné služby bude umožněn vjezdem z Havlíčkova nábřeží k nádvoří interny a chirurgie obousměrně. Vyznačen bude žlutými informačními cedulemi. Nemocnice proto žádá řidiče o zvýšenou pozornost. Omezení souvisí s výstavbou horkovodů v KNTB.

    
V uvedené dny bude také uzavřena branka u budovy plicního oddělení kvůli překopu vozovky na parkoviště plicní – jih.

 

O víkendu bude omezen vjezd do zlínské krajské nemocnice

1.11.2012
Zlín – O víkendu 3. a 4. listopadu 2012 bude omezen vjezd do zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), a to z důvodu překopu vozovky od 9. k 21. pavilonu. Výkopové práce souvisejí s výstavbou horkovodů v KNTB. Vjezd přes hlavní vrátnici a vjezd přes závorový systém u 21. pavilonu bude umožněn pouze k zaparkování vozidel u 21. pavilonu.

Krev s Korunkou Luhačovice darovaly desítky lidí, přibyli i noví dárci kostní dřeně

31.10.2012
Desítky lidí dnes přišly darovat krev do transfuzního oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) v rámci akce Daruj krev s Korunkou Luhačovice. Někteří z nich se rozhodli stát se i dárci kostní dřeně. Akci letos už podruhé pořádalo občanské sdružení Korunka Luhačovice, jehož ředitelka Veronika Záhorská přivedla k odběrům také hráče hokejového klubu PSG Zlín a hasiče Zlínského kraje. Přijela také patronka sdružení zpěvačka Bára Basiková.

Lékaři KNTB jako jediní v kraji vyšetřují tenké střevo pomocí kapslové enteroskopie

30.10.2012
Od letošního října začali gastroenterologové interní kliniky zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), vyšetřovat tenké střevo pomocí tzv. kapslové enteroskopie. Zlínští lékaři kapsli používají jako jediní v kraji, vyšetření se jinak provádí pouze ve fakultních nemocnicích. Ke kapslové enteroskopii přistupují v případě, když jiné způsoby vyšetření zažívacího traktu včetně endoskopie nezjistí příčinu potíží. Touto metodou už vyšetřili tři pacienty.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn