Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Zlínskou krajskou nemocnici navštívil ukrajinský velvyslanec

23.7.2013
Ukrajinský velvyslanec v ČR J. E. Borys Zaichuk s delegací Žytomyrské oblasti navštívil dnes Krajskou nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), ve Zlíně. Přivítal je ředitel KNTB Pavel Calábek a hosty provedl moderně vybaveným kardiocentrem.

Zdravotní klauni bavili malé pacienty

17.7.2013
Zdravotní klauni doktor Květoš Hrdlička a sestra Féfa dnes přijeli za pacienty dětského oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), aby je rozveselili. To se jim povedlo a svými legráckami kouzlili na dětských tvářích úsměvy a smích. Nemocné děti tak na chvíli zapomněly, že je něco bolí. Zdravotní klauni navštěvují dětské oddělení KNTB už několik let a poslední roky přinášejí dětem dobrou náladu a radost jednou týdně. Na zdravotní klauniády se mohou dětští pacienti těšit i o prázdninách.

Interaktivní mapa areálu usnadní orientaci pacientů a návštěvníků v KNTB

28.6.2013
Pacienti a návštěvníci zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), se mohou lépe orientovat v jejím areálu díky nové interaktivní mapě, která je umístěna na internetových stránkách nemocnice www.kntb.cz. Na podkladu map Google jsou vyznačeny budovy nemocnice a pomocí navigace v pravé části mapy lze vyhledat budovu podle čísla nebo podle konkrétního zdravotnického oddělení.

Novým ředitelem KNTB je Pavel Calábek

25.6.2013
Novým ředitelem zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), je od 25. 6. 2013 Pavel Calábek, který je zároveň od 4. 6. 2013 předsedou představenstva KNTB. Ve funkci ředitele nemocnice vystřídal Bohuslava Škubala, který na tomto postu skončil 24. 6. 2013 a v nemocnici zůstává pracovat jako lékař v anesteziologicko-resuscitačním oddělení (ARO).

Zlínská krajská nemocnice má nové představenstvo

5.6.2013
V úterý 4. 6. 2013 valná hromada Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), Zlín odvolala z funkce členky představenstva KNTB Ing. Danu Barnášovou. Předseda představenstva MUDr. Zdeněk Adamík, PhD., a člen představenstva MUDr. Bohuslav Škubal, CSc., ze svých funkcí k uvedenému datu odstoupili.

Hrubešová, Čenský a Bajaja četli dětem v nemocnici pohádku

30.5.2013
Pohádku „Tatínek a zlí bacilové“ z knihy Arnošta Goldflama „Tatínek není k zahození“ si dnes v podání známých osobností poslechly děti, které se léčí v dětském oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Vybral ji zlínský spisovatel Antonín Bajaja, který se ve čtení vystřídal s herečkou Markétou Hrubešovou a hercem Janem Čenským. Přidali se k nim také studenti zlínské univerzity – kamarádi Společenstva patronů a Sponzorů Zlínský 5lístek, který akci zorganizoval.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn