Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Prvního občánka Zlína dnes v KNTB přivítal primátor města

3.1.2013
Prvním dítětem Zlína, které se letos narodilo ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), je Kristián Ševčík. Dnes ho v porodnici navštívil primátor Zlína Miroslav Adámek. Přinesl mu hračky a mamince Renatě Štáblové kytici a finanční dar.

Kristián přišel na svět 2. ledna 2013 v 8.56 hodin, vážil 2590 gramů a měřil 47 centimetrů. Radost z něho má nejen maminka Renata, ale také tatínek Tomáš Ševčík.

Dvojčátka narozená jako první letošní děti v KNTB dostala plyšáky

2.1.2013
Plyšové hračky dnes předal ředitel zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) Bohuslav Škubal mamince dvojčátek Dominiky a Gabriely Ryboňových, která se ve zdejší porodnici narodila jako první děti roku 2013. Jednatřicetiletá maminka Gabriela Kozáková ze Stříteže nad Bečvou dostala velkou kytici.

Dvojčátka Dominika a Gabriela jsou první miminka narozená v roce 2013 v KNTB

1.1.2013
Prvními miminky narozenými v roce 2013 ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB) jsou dvojčátka Dominika a Gabriela Ryboňovy. Dominika se na svět přihlásila 1. 1. 2013 v 11.31 hodin a po porodu vážila 928 gramů a měřila 35 centimetrů. Její sestřička Gabriela se narodila v 11.33 hodin, vážila 1120 gramů a měřila 38 centimetrů. Holčičky přišly na svět císařským řezem. Maminka Gabriela Kozáková ze Stříteže nad Bečvou má doma už dvě děti.

O silvestrovské noci ošetřovali lékaři KNTB desítky lidí

1.1.2013
Desítky lidí ošetřovali o silvestrovské noci lékaři zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Mnohé z nich museli hospitalizovat a některé čeká operace.

Od půlnoci ošetřili zdravotníci traumatologického oddělení KNTB 20 pacientů, z toho většina byla opilých a s poraněním po napadení. Někteří z nich napadali i ošetřující personál a asistovat musela i policie.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn