Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Jak poznat oběti domácího násilí a sexuálního zneužívání? „Baťovka“ uspořádala pro své zaměstnance seminář

21.7.2021
Štípání, plivání, kopání, údery, škrcení, pálení, údery pěstí, bití předměty, bodání, polévání horkou vodou či kyselinou a podpalování. Jde o druhy fyzického domácího násilí. 

Novinky v očkování: bez registrace a jednodávkovou vakcínou

20.7.2021
Očkování pro neregistrované zájemce a jednodávková vakcína. To jsou dvě novinky, které zavádí do praxe Krajská nemocnice Tomáše Bati již od středy 21. července 2021. 

Vstup na gynekologicko – porodnické oddělení je nyní ze zadní strany budovy

19.7.2021
V pondělí 19. července začaly stavební úpravy a rekonstrukce atria Gynekologicko - porodnického oddělení KNTB. Vstup do gynekologických ambulancí a novorozenecké ambulance je nyní odkloněn na boční vchod ze zadní strany budovy. 

Skvělá práce! Primáři Tomáši Gabrhelíkovi a kolektivu ARIM zlínské nemocnice poděkovali členové leteckého klubu

19.7.2021
Velké háčkované srdce, kniha o 11. stíhacím pluku Žatec, hrnek s leteckou tématikou… a především velké osobní poděkování! Práci a výsledky Tomáše Gabrhelíka, primáře ARIM Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně a krajského koordinátora intenzivní péče ve Zlínském kraji ocenili členové respektovaného Leteckého klubu gen. Karla Mrázka, DFC, DSO v Milovicích. Má podle nich, společně se svým kolektivem spolupracovnic a spolupracovníků, značný podíl na tom, že se zlínská nemocnice, ale i další zdravotnická zařízení v regionu dokázala úspěšně vyrovnat s vlnami pandemie onemocnění covid-19 a i v komplikovaných podmínkách poskytovala pacientům špičkovou péči.

Ráda se starám o pacienty, říká studentka Klára Skovajsová, která pomáhá ve zlínské nemocnici

15.7.2021
 Téměř dvouletou pracovní zkušenost v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně má za sebou Klára Skovajsová. A to i přesto, že teprve před několika týdny odmaturovala v oboru praktická sestra. O pacienty v „Baťovce“ začala pečovat nejprve během školní praxe, poté při koronavirové pandemii v rámci pracovní povinnosti a nyní se jim věnuje jako brigádnice. 

V září otevřeme novou školku, vzkazuje zlínská nemocnice

13.7.2021
První děti do firemní školky Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně nastoupí již 1. září tohoto roku. Určena je především dětem zdravotníků. Své potomky do ní mohou přihlásit i rodiče, kteří v KNTB nepracují, ale zaujme je třináctihodinová otevírací doba školky, která navíc nabízí i víkendový provoz. V mateřské škole vzniknou dvě třídy, každá s maximální kapacitou 28 dětí. V současnosti je školka již ze tří čtvrtin zaplněna. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn