Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Aktuality

O výrobky chráněných dílen ERGO Zlín byl ve zlínské nemocnici zájem

22.11.2012
Nadcházející vánoční svátky dnes ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), připomněla prodejní výstava výrobků chráněných dílen ERGO Zlín. Jejich klienti vyrobili pletené košíky s motivy Vánoc, svíčky mnoha tvarů a s vůní například kokosu, mandarinky, zeleného čaje s grapefruitem, skořice nebo vanilky, mýdla, keramické hrníčky, tácky, misky a různé vánoční ozdoby. O výrobky byl tradičně zájem a na výstavu přišly desítky lidí.

Neurochirurgové KNTB operují syndrom karpálního tunelu dvěma způsoby

21.11.2012
Syndrom karpálního tunelu (SKT) je stále častější diagnóza, se kterou jsou pacienti ambulantně operováni v neurochirurgickém oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Jde o tzv. úžinový syndrom, který způsobuje postižení nebo poškození středního nervu v karpálním tunelu v oblasti zápěstí. Při neúspěšné adekvátní konzervativní terapii je nutná operace.

V KNTB se uskuteční tradiční prodejní výstava výrobků chráněných dílen ERGO

19.11.2012
Vánoční svátky, které se rychle blíží, připomene ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), prodejní výstava výrobků chráněných dílen ERGO Lazy Zlín. Uskuteční se ve čtvrtek 22. listopadu 2012 od 10 do 13 hodin ve výukovém sále Centra klinické gerontologie (suterén budovy LDN). Akce je tradičně určena nejen pro zaměstnance a pacienty KNTB, ale i pro návštěvníky a veřejnost.

Prohlédnout si oční oddělení KNTB dnes přišly desítky lidí

15.11.2012
Desítky lidí dnes přišly do očního oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) a využily možnost prohlédnout si jeho pracoviště při příležitostí Dne otevřených dveří. Zdravotníci je provedli jednotlivými ambulancemi i lůžkovou částí, ukázali operační sály a moderní vyšetřovací přístroje. Zájemcům změřili nitrooční tlak a dioptrie.

V neděli bude omezen vjezd v areálu KNTB

15.11.2012
V neděli 18. 11. 2012 od 7.00 do 18.00 hodin bude závorovým systémem u 21. pavilonu zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s., (veřejnost, dodavatelé s vjezdovou kartou) a vjezdem u hlavní vrátnice (osoby s průkazem ZTP a ZTP/P, řidiči záchranné služby Zlín, řidiči sanitních vozidel) omezen vjezd pouze k budově porodnice.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn