Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

KNTB nabízí sterilizaci zdravotnického materiálu

20.1.2014
   Oddělení centrální sterilizace KNTB nabízí své služby ostatním zdravotnickým zařízením ve Zlínském kraji. V případě jejich zájmu zajistí sterilizaci dodaného zdravotnického materiálu sterilizačními metodami včetně potřebné předsterilizační přípravy.

Unikátní operace: lékaři KNTB odstranili ženě šestatřicetikilový zhoubný nádor

9.1.2014
Šestatřicetikilový zhoubný nádor odstranili lékaři zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), sedmačtyřicetileté pacientce. Zákrok, který uskutečnil ve druhé polovině prosince 2013 operační tým vedený profesorem Jiřím Kleinem, primářem chirurgického oddělení KNTB, a primářem gynekologicko-porodnického oddělení KNTB Zdeňkem Adamíkem, trval sedm hodin. V současné době se nemocná zotavuje z náročné operace na standardním lůžku.

Pět let školí neurochirurgové KNTB lékaře v miniinvazivních operacích bederní páteře

6.1.2014
Neurochirurgové zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), už pět let školí své kolegy lékaře v miniinvazivních operacích bederní páteře. Poprvé použili ke stabilizaci bederní páteře miniinvazivní operační metodu v únoru 2007. Po dvou letech operativy touto technikou s úspěšnými výsledky je oslovili výrobci instrumentaria (souboru nástrojů) pro miniinvazitivu s požadavkem vytvoření školícího centra v KNTB pro střední a východní Evropu. Centrum za logistické podpory Zlínského kraje vzniklo v roce 2009.

První miminko narozené letos v KNTB navštívil dnes její ředitel

2.1.2014
Prvním letošním miminkem narozeným ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), je Vojtěch Šenk. Dnes ho a jeho maminku Markétu Šenkovou z Holešova navštívil v porodnici ředitel nemocnice Pavel Calábek a členové vedení KNTB. Pro Vojtíška přinesli velkého plyšového psa a mamince předal ředitel kytici a finanční dar.

Primátor Zlína dnes v porodnici KNTB přivítal prvního občánka města

2.1.2014
Šimon Kos je prvním dítětem Zlína, které se letos narodilo ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Dnes ho přišel do porodnice přivítat zlínský primátor Miroslav Adámek, přinesl mu plyšového medvěda a mamince Janě Kosové předal kytici a finanční dar.

O silvestrovské noci bylo v krajské nemocnici rušno, lékaři ošetřovali desítky lidí

1.1.2014
Jako každým rokem také letos měli lékaři zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), plné ruce práce. Ošetřovali desítky lidí a mnoho z nich museli nechat v nemocnici k hospitalizaci, některé pacienty čekala i operace. Například ambulancemi traumatologického oddělení prošlo od 6.00 ve středu 31. prosince do 6.00 následujícího dne 77 pacientů.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn