Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

KNTB zve na tradiční prodejní výstavu výrobků chráněných dílen ERGO Zlín

18.3.2013
Zlín – Tradiční jarní prodejní výstava svíček, keramiky a dalších výrobků chráněných dílen ERGO Zlín se uskuteční v úterý 19. března ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Pořádá ji rehabilitační oddělení KNTB a výrobky si mohou zájemci koupit v době od 10 do 13 hodin ve výukovém sále suterénu budovy LDN.

Rehabilitační oddělení tímto způsobem podporuje klienty chráněných dílen více než 10 let. Prodejní výstavy určené pro zaměstnance, ale i pacienty nemocnice a veřejnost, pomáhá organizovat vždy před Velikonocemi a vánočními svátky.

18. 3. 2013
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTB

Kvalita péče a služeb v KNTB se podle pacientů zlepšila

18.2.2013
V listopadu a prosinci 2012 absolvovala zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) už druhou výzkumnou vlnu projektu Kvalita očima pacientů (KOP). Výzkum trvající 31 dní potvrdil výrazné zlepšení spokojenosti pacientů s poskytovanými službami ve srovnání s výsledky v roce 2011. KNTB zlepšila své hodnocení o dva ratingové stupně z hodnocení "B-" na "B+". Souhrnná spokojenost za celou nemocnici dosáhla 78,3 %.

Zlínská krajská nemocnice ruší zákaz návštěv

15.2.2013
Od dnešního dne, tj. pátku 15. února 2013, ruší zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), zákaz návštěv.

„Chřipková epidemie je sice na ústupu, ale respirační infekce a chřipkové onemocnění nadále přetrvávají. Proto žádáme občany, kteří mají známky chřipky nebo nachlazení, aby návštěvu za svými příbuznými a známými odložili a chránili tak zdraví našich pacientů. Děkujeme za jejich ukázněnost a pochopení,“ řekl ředitel KNTB Bohuslav Škubal.

15. 2. 2013
Karla Havlíková
Tisková mluvčí KNTB

Krev s Korunkou Luhačovice darovaly desítky lidí, mezi nimi hasiči i hokejisté

6.2.2013
Sto dobrovolných dárců a dárkyň dnes přišlo darovat krev do hematologicko-transfuzního oddělení (HTO) zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), z nich 37 darovalo krev poprvé. Převažovali mezi nimi profesionální i dobrovolní hasiči a hasičky z Luhačovic a Zlína, kteří přišli krev darovat v rámci akce občanského sdružení Korunka Luhačovice. K nim se připojili i hokejisté PSG Zlín. Dárce svojí účastí podpořil herec a jeden z patronů Korunky Josef Alois Náhlovský. Každý, kdo krev daroval, dostal nástěnný kalendář Korunky a HC PSG. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn