Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Primátor Zlína dnes v porodnici KNTB přivítal prvního občánka města

2.1.2014
Šimon Kos je prvním dítětem Zlína, které se letos narodilo ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Dnes ho přišel do porodnice přivítat zlínský primátor Miroslav Adámek, přinesl mu plyšového medvěda a mamince Janě Kosové předal kytici a finanční dar.

O silvestrovské noci bylo v krajské nemocnici rušno, lékaři ošetřovali desítky lidí

1.1.2014
Jako každým rokem také letos měli lékaři zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), plné ruce práce. Ošetřovali desítky lidí a mnoho z nich museli nechat v nemocnici k hospitalizaci, některé pacienty čekala i operace. Například ambulancemi traumatologického oddělení prošlo od 6.00 ve středu 31. prosince do 6.00 následujícího dne 77 pacientů.

Prvním dítětem narozeným letos ve zlínské porodnici je Vojtěch Šenk

1.1.2014
Prvním dítětem narozeným v roce 2014 ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), je Vojtěch Šenk. Narodil se 1. 1. 2014 v 01.51 hodin. Po narození vážil 3250 g a měřil 50 cm. Na svět ho přivedla maminka Markéta Šenková z Holešova.

Rovnou pod vánoční stromeček se ve zlínské porodnici narodilo šest dětí

25.12.2013
Šest dětí, z nich čtyři děvčátka a dva chlapečci, se na Štědrý den narodilo ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, (KNTB). Jako první toho dne přišel v 0.59 hodin na svět Dominik, za ním pak následovali Eva, zase Dominik, Evelyne, Simona a Tereza.

Zlínská krajská nemocnice obhájila ISO 9001

17.12.2013
Certifikát zavedeného systému řízení kvality podle normy ISO 9001 obhájila v listopadu 2013 zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Uvedené ISO se týká všech nezdravotnických a zdravotnických oddělení s výjimkou laboratoří, závodní lékařky, tělovýchovného lékařství a lékařské pohotovostní služby. Certifikaci ISO 9001 nemocnice získala v roce 2011 a letos šlo již o druhou obhajobu.

Studenti četli malým pacientům v nemocnici z knížek, které si pak děti mohly nechat

10.12.2013
Vánoční nadílky v podobě knížek se dnes dočkali pacienti dětského oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Z knih dětem četli studenti UTB Zlín a děti si pak mohly vybrat knížku, která se jim líbila a nechat si ji jako vánoční dárek. Výběr byl velký: pohádky, komiksy, dobrodružné knížky, romány pro dívky… Ke knize dostali dětští pacienti ještě magické fixy, omalovánky a dětské časopisy. Akci připravil zlínský Dům dětí a mládeže ASTRA v rámci projektu Čteme dětem pravidelně v dětském oddělení KNTB a knížky věnovalo Společenstvo patronů a sponzorů Zlínský 5lístek. Dárky dětem předávali hokejisté z Hockey Teamu UTB.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn