Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Urologové KNTB začali s laparoskopickými operacemi ledvin

5.5.2015
Operovat ledviny laparoskopickým přístrojem začali lékaři urologického oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Předpokládají, že do konce roku touto metodou odoperují 30 – 40 pacientů.

Zajímavé případy ze své praxe budou pediatři z ČR a SR prezentovat v Luhačovicích

27.4.2015
Zajímavé případy ze své praxe budou prezentovat čeští a slovenští pediatři na jedenáctém ročníku Festivalu kazuistik. Uskuteční se v Domě kultury Elektra v Luhačovících ve dnech 30. dubna až 2. května 2015. Akce se zúčastní 550 pediatrů a odborníků spřátelených oborů zabývajících se dětskými pacienty.

Mezi TOP 10 osobnostmi Zlínského kraje jsou Rybka, Šternberský a Hynčica

14.4.2015
Do desítky oceněných v anketě Osobnost roku Zlínského kraje za rok 2014 se dostali tři zástupci naší nemocnice.

Čeští a slovenští lékaři se zúčastnili neurochirurgického semináře v KNTB

9.4.2015
Seminář s tématikou „Neurochirurgická ultrasonografie“ se uskutečnil v závěru minulého týdne ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Zúčastnili se ho neurochirurgové z České a Slovenské republiky. Na programu byla teoretická výuka a poté operace s využitím spojení peroperačního ultrazvukového obrazu s předoperační MRI navigací.

Ve Zlíně slouží onkologickým pacientům vylepšený lineární urychlovač

7.4.2015
Ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), slouží k léčbě onkologických pacientů technicky vylepšený lineární urychlovač. U přístroje byl vyměněn kolimační („stínící“) systém a změna nastala také v plánovacím systému radioterapie. Nemocnice tak může pacientům poskytovat kvalitnější péči.

KNTB otevřela novou lékárnu pro veřejnost

30.3.2015
Novou lékárnu pro veřejnost dnes zprovoznila zlínská Krajská nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Umístěna je v rekonstruovaném 14. pavilonu vzdáleném asi 10 metrů od vrátnice u hlavního vjezdu do areálu KNTB. Stará lékárna u vrátnice bude nyní sloužit jen pro výdej a přípravu léků pro nemocnici. Náklady na rekonstrukci budovy včetně interiéru a technologie dosáhly 7,6 milionu korun a KNTB je hradí z vlastních zdrojů.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn