Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

KNTB má už dvě kaplanky a kaplana, nemocní mohou využít i kadeřnické služby

1.6.2015
Loni v květnu začala ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB) nabízet klinickou pastorační péči nemocniční kaplanka Eva Pasterňáková. Zájem věřících pacientů o duchovní služby byl však stále větší, takže v KNTB od letošního dubna působí další kaplanka Jana Skaličková a kaplan Karel Mikulášek.

Nadace Křižovatka předala KNTB 28 monitorů dechu novorozenců

27.5.2015
Osmadvacet monitorů BABYSENCE II předali dnes novorozeneckému oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) zástupci brněnské Nadace Křižovatka. Nové přístroje v hodnotě 69.160 korun pohlídají dech novorozenců. Peníze na nákup monitorů získala nadace od sponzorů.

V KNTB vzniklo centrum pro biologickou léčbu těžké chronické kopřivky

26.5.2015
Centrum pro biologickou léčbu těžké chronické kopřivky vzniklo letos v květnu v kožním oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Je jediným takovým centrem ve Zlínském kraji.

Lékařská knihovna KNTB zve na Muzejní noc

20.5.2015
Už podruhé se ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB), uskuteční Muzejní noc v lékařské knihovně. Její zaměstnanci se tak připojují k Mezinárodnímu dni muzeí a galerií. Akce se uskuteční v pátek 22. května 2015 od 18 hodin v prostorách 5. pavilonu areálu KNTB, kde knihovna sídlí.

Vyšetřit mateřská znaménka si do kožního oddělení KNTB přišlo 82 lidí

11.5.2015
Dvaaosmdesát zájemců si dnes přišlo v době od 10 do 14 hodin vyšetřit svá mateřská znaménka do ambulance kožního oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). U žádného z nich neobjevili lékaři zhoubný melanom.

V kožní ambulanci KNTB vyšetří zájemcům zdarma mateřská znaménka

7.5.2015
V pondělí 11. května 2015 od 10 do 14 hodin vyšetří lékaři kožního oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), zájemcům zdarma mateřská znaménka nebo podezřelé pigmentové změny na kůži, ze kterých by se mohl vyvinout melanom – nejzhoubnější nádor kůže. Připojují se tak k Evropskému dni melanomu. Zájemci o vyšetření se mohou v uvedenou dobu dostavit do kožní ambulance ve 2. pavilonu KNTB.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn