Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Profesor Jaroslav Rybka oceněn Stříbrnou pamětní medailí Senátu

30.9.2015
Stříbrnou pamětní medaili Senátu obdržel profesor MUDr. Jaroslav Rybka, DrSc., dlouholetý lékař zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB) a mezinárodně uznávaný lékař specializující se na diabetologii a vnitřní lékařství. Ocenění převzal 25. září 2015 v Praze při příležitosti Dne české státnosti od předsedy Senátu PČR Milana Štěcha.

Porucha endoskopických přístrojů

15.9.2015
Vzhledem k poruše endoskopických přístrojů t. č. až do odvolání není možnost v Centru digestivní endoskopie IK KNTB, a.s. provádět výkony na proximálních úsecích zažívacího traktu (jícen, žaludek, dvanáctník). Na elektivní výkony nutno objednat do jiných zdravotnických zařízení s možnostmi endoskopického vyšetření a ošetření.


Další modernizace onkologického centra v KNTB si vyžádá přes 160 milionů korun

9.9.2015

Další modernizaci čeká Komplexní onkologické centrum ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). V rámci projektu „Modernizace a obnova přístrojového vybavení komplexní onkologické péče KNTB Zlín III“ pořídí nové zdravotnické přístroje: lineární urychlovač, magnetickou rezonanci a hybridní přístroj PET/CT. Investice si vyžádá předpokládaných 164 mil. Kč. Z toho prostředky z Evropské unie tvoří 85 %, zbývající část je dotace z rozpočtu Zlínského kraje, neboť projekt je zpracován na základě požadavků Integrovaného operačního programu.

Ve zlínské nemocnici začaly práce na vybudování nových parkovišť

4.9.2015
Práce na vybudování dvou nových parkovacích ploch začaly ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Celkem přibude v areálu nemocnice 53 parkovacích míst.

Účastníci XX. Zlínského geriatrického dne budou jednat o péči o seniorskou populaci

1.9.2015
V pátek 4. září 2015 se uskuteční již XX. Zlínský geriatrický den. Přihlášeno je zhruba 250 odborníků z České a Slovenské republiky, kteří se sejdou ve zlínském Academia centru Univerzity T. Bati. Nejen geriatři, ale také internisté, kardiologové, diabetologové a další specialisté a také všeobecní lékaři budou hovořit o péči o seniorskou populaci.

Ve zlínské porodnici se narodilo o 123 dětí víc než loni

28.8.2015
Za letošní první pololetí se v porodnici zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), narodilo při 1211 porodech 1238 dětí. Z toho bylo 615 chlapců a 623 děvčat. Je to o 132 porodů a 123 dětí více, než za stejné období loňského roku.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn