Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Vyšetřit mateřská znaménka si do kožního oddělení KNTB přišlo 82 lidí

11.5.2015
Dvaaosmdesát zájemců si dnes přišlo v době od 10 do 14 hodin vyšetřit svá mateřská znaménka do ambulance kožního oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). U žádného z nich neobjevili lékaři zhoubný melanom.

V kožní ambulanci KNTB vyšetří zájemcům zdarma mateřská znaménka

7.5.2015
V pondělí 11. května 2015 od 10 do 14 hodin vyšetří lékaři kožního oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB), zájemcům zdarma mateřská znaménka nebo podezřelé pigmentové změny na kůži, ze kterých by se mohl vyvinout melanom – nejzhoubnější nádor kůže. Připojují se tak k Evropskému dni melanomu. Zájemci o vyšetření se mohou v uvedenou dobu dostavit do kožní ambulance ve 2. pavilonu KNTB.

Urologové KNTB začali s laparoskopickými operacemi ledvin

5.5.2015
Operovat ledviny laparoskopickým přístrojem začali lékaři urologického oddělení zlínské Krajské nemocnice T. Bati, a. s. (KNTB). Předpokládají, že do konce roku touto metodou odoperují 30 – 40 pacientů.

Zajímavé případy ze své praxe budou pediatři z ČR a SR prezentovat v Luhačovicích

27.4.2015
Zajímavé případy ze své praxe budou prezentovat čeští a slovenští pediatři na jedenáctém ročníku Festivalu kazuistik. Uskuteční se v Domě kultury Elektra v Luhačovících ve dnech 30. dubna až 2. května 2015. Akce se zúčastní 550 pediatrů a odborníků spřátelených oborů zabývajících se dětskými pacienty.

Mezi TOP 10 osobnostmi Zlínského kraje jsou Rybka, Šternberský a Hynčica

14.4.2015
Do desítky oceněných v anketě Osobnost roku Zlínského kraje za rok 2014 se dostali tři zástupci naší nemocnice.

Čeští a slovenští lékaři se zúčastnili neurochirurgického semináře v KNTB

9.4.2015
Seminář s tématikou „Neurochirurgická ultrasonografie“ se uskutečnil v závěru minulého týdne ve zlínské Krajské nemocnici T. Bati, a. s. (KNTB). Zúčastnili se ho neurochirurgové z České a Slovenské republiky. Na programu byla teoretická výuka a poté operace s využitím spojení peroperačního ultrazvukového obrazu s předoperační MRI navigací.

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn