Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuality

Kapka Naděje věnovala zlínské nemocnici pět resuscitátorů v celkové hodnotě 400 tisíc korun

14.9.2021
Nadační fond Kapka Naděje věnoval Novorozeneckému oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) pět resuscitátorů Lullaby Resus Plus včetně příslušenství. Dar v celkové hodnotě 400 tisíc korun dnes zdravotníkům osobně předala Vendula Pizingerová, zakladatelka a prezidentka tohoto nadačního fondu.

Neurochirurgie KNTB má k dispozici unikátní 3D RTG zobrazovací systém

13.9.2021
Neurochirurgické oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) používá unikátní robotický 3D RTG zobrazovací systém Loop-X, který je jediný svého druhu v České republice.  

KNTB chystá výstavbu centrálního pavilonu

11.9.2021
Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB) připravuje výstavbu tzv. centrálního pavilonu. Předpokládané náklady ve výši 2 až 3 miliardy korun budou financovány z částky alokované v rozpočtu Zlínského kraje na výstavbu nové nemocnice. Zadávací řízení k veřejné zakázce na projektanta tohoto objektu bylo zahájeno 11. září.  

Oceněná setra Barbora Tomšů říká, že nemohla zůstat stát stranou

9.9.2021
Dlouhé vteřiny přemýšlela a potom řekla: „Nemohla jsem zůstat stát stranou. Pacientů bylo moc, hodila se každá ruka. Proto jsem nabídla pomoc.“ Těmito slovy vysvětlila zdravotní setra Barbora Tomšů, proč během vrcholící pandemie koronaviru brala noční služby v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně (KNTB). 

Očkovat do obcí vyrazil i mobilní tým Baťovky

8.9.2021
Komárov, Halenkovice a Tlumačov. Do těchto tří obcí dnes vyrazil mobilní očkovací tým Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně (KNTB), která se tak zapojila do kampaně organizované Zlínským krajem. Jeho cílem je pomoci zvýšit proočkovanost obyvatel proti onemocnění covid-19. 

Ambulance pro pacienty s postcovidovým syndromem pomáhá lidem různého věku a s různými potížemi

6.9.2021
Kašel, bolesti na hrudníku, zadýchávání či třeba vysoký krevní tlak. I po vyléčení z onemocnění covid-19 má řada lidí různorodé zdravotní potíže, které je omezují v profesním či běžném životě. Pomoc jim v těchto situacích poskytuje i ambulance pro pacienty s postcovidovým syndromem, kterou na jaře letošního roku otevřela Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně. 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn