Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Struktura oddělení - ORL

Struktura oddělení - ORL

Lůžková část

Sestává z jedné lůžkové stanice, umístěné v 5. etáži budovy č. 48 v areálu KNTB. Počet lůžek 26, hospitalizováni jsou zde téměř výhradně dospělí a dospívající pacienti (od 15 let věku), dětští ORL pacienti jsou umísťováni v dětském oddělení. Ve výjimečných případech lze v ORL oddělení hospitalizovat v samostatném pokoji i děti do 6 let s doprovodem rodiče.

Jedná se o moderní 26 lůžkové oddělení chirurgického oboru. K dispozici je osm třílůžkových pokojů, vždy dva pokoje mají společné WC a sprchový kout. V prostorách lůžkového oddělení je umístěna ambulance pro korekci sluchových vad (přidělování sluchadel) a audiologický komplement s moderním vybavením, kde vyšetřujeme sluch (tónová a slovní audiometrie, BERA, SSEP).

Tel. 577 552 727


Ambulantní část

Je situována v přízemí budovy č. 48, jsou zde prováděny veškeré běžné diagnostické a léčebné výkony v oboru. V běžné pracovní době ambulantní část oddělení provádí konziliární vyšetření pacientů odeslaných spádovými ambulantními ORL specialisty a poskytuje též konziliární služby ostatním oddělením KNTB, a. s., v mimopracovní době (15.30- 07.00) poskytuje akutní ORL péči pro celý zlínský region.
Prostorově je ambulantní část členěna na dvě samostatná vyšetřovací místa, organizačně se dělí na všeobecnou a dětskou ORL ambulanci, ambulanci pro hlasové poruchy a rhinologickou ambulanci.

Dvě ambulance s možností mikroskopického vyšetření uší a endoskopického vyšetření krku, hrtanu, nosu, nosohltanu a vedlejších nosních dutin.

Ordinační hodiny:
7.00 – 15.30 hodin
Odpolední hodiny jsou vyhrazeny specializovaným poradnám pro pozvané pacienty tel. 577 552 722.


Jedna z ambulancí ORL oddělení vybavená ušním mikroskopem Zeiss Opmi Pico.
 
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn