Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Struktura oddělení - LDN

Struktura oddělení - LDN

Lůžková část
Celková kapacita je 166 lůžek, která jsou umístěna v několika objektech, které se nacházejí v centrální části areálu KNTB.

Oddělení akutní geriatrie (30 lůžek)
Diagnostika a léčba převážně vnitřních nemocí akutních, akutně vzniklých chronických nemocí či dekompenzace zdravotního a funkčního stavu u křehkých seniorů trpících vícero závažnými nemocemi a rizikem komplikací, jež zhoršují prognózu a soběstačnost geriatrického pacienta.

Oddělení následné péče s rehabilitací - LDN (115lůžek)
Následuje po zdolání či stabilizaci akutní fáze onemocnění s cílem obnovit předchozí soběstačnost či snížit závislost na pečující osobě. Po dosažení tohoto stavu je pacient propuštěn do domácí péče, byť s určitým zdravotním a funkčním hendikepem.

Oddělení ošetřovatelské péče
(21 lůžek)
Klinický stav vyžaduje odbornou ošetřovatelskou péči, nad níž lékař provádí supervizi.

Sociální lůžka (3 lůžka)

3 sociální lůžka jsou nyní provozována ve 48. budově, 6. etáž - jedná se o placenou službu. Tato lůžka lze poskytnout pouze pacientům hospitalizovaným v KNTB, a. s. Tito pacienti již nevyžadují zdravotní péči a rodina není schopna zajistit laickou péči v domácím prostředí. Podmínkou je, že pacient má podanou žádost na umístění do Domova pro seniory. 


Ambulance

jsou umístěny ve 2. etáži budovy 48. 
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn