Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Provozně technická a ekonomická oddělení

Provozně technická a ekonomická oddělení

Provozně technická oddělení zabezpečují v rámci KNTB, a. s., především veškeré činnosti v oblasti dodávek energie, stravování, praní prádla, údržby budov a areálu, telefonní a poštovní službu, odpadové hospodářství,  dopravu pacientů, nákupy a servis zdravotnické techniky, nákup nezdravotnického materiálu.

Ekonomická oddělení zajišťují především zpracování a kontrolu vztahů mezi nemocnicí a zdravotními pojišťovnami, zpracování účetnictví, daní, financí, kalkulací, plánování, majetkové a operativní evidence, realizaci dotací. Spoluvytvářejí vnitropodnikové vztahy mezi jednotlivými útvary společnosti s cílem dosažení efektivity hospodaření.


Oddělení účetnictví a daní    
Ing. Jana Růžičková 
tel. 57 755 2268   
e-mail jana.ruzickova@bnzlin.cz
Oddělení majetkové a operativní evidence
   
Ludmila Gurská 
tel. 57 755 2290
e-mail gurska@bnzlin.cz
Plánování a analýza dat    
Edita Trávníčková tel. 57 755 2397 e-mail: travnickova@bnzlin.cz
Oddělení metodiky a ekonomiky ZP, statistika    
Irena Spasová
tel. 57 755 2766 e-mail spasova@bnzlin.cz
Oddělení financí    
Josef Pleca tel. 57 755 2428 e-mail pleca@bnzlin.cz
Oddělení nákupu
zdravotnického materiálu
   
PharmDr. Renata Míčová tel. 57 755 2149
e-mail Renata.Micova@bnzlin.cz
Oddělení nákupu
nezdravotnického materiálu a služeb
   
Vladimír Šenkeřík tel. 57 755 2996 e-mail Vladimir.Senkerik@bnzlin.cz
Oddělení správy budov    
Ing. Martin Nedbálek tel. 57 755 2790 e-mail martin.nedbalek@bnzlin.cz
Oddělení dopravy    
Leoš Růžička
 tel. 57 755 3299
e-mail Leos.Ruzicka@bnzlin.cz
Oddělení prádelny    
Milan Pšenica tel. 57 755 2689 e-mail Milan.Psenica@bnzlin.cz
Oddělení stravování    
Hana Motýlová
tel. 57 755 2496 e-mail Hana.Motylova@bnzlin.cz
Oddělení zdravotnické techniky    
Ing. Jiří Novotný
tel. 57 755 2433  
e-mail Jiri.Novotny@bnzlin.cz
Provozní oddělení    
Miroslava Končáková tel. 57 755 2459 e-mail koncakova@bnzlin.cz
Oddělení energetiky    
Ing. Pavel Taťák tel. 57 755 2708 e-mail Pavel.Tatak@bnzlin.cz



Napište nám své připomínky, náměty, názory. 

S dotazy týkajícími se Vašeho zdraví se obracejte telefonicky přes odkaz Kontakty nebo Ambulance konkrétního oddělení.

   

Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód:
Captcha
Položky označené (*) jsou povinné.