Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Poloha a mapa nemocnice

Poloha a mapa nemocnice

 
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.  leží ve východní částí statutárního města Zlína na Havlíčkově nábřeží 600, 760 01 Zlín.

Nemocnice je dostupná následujícími prostředky veřejné dopravy:

Trolejbusy městské hromadné dopravy, provozovatel Dopravní společnost Zlín - Otrokovice, s. r. o. (www.dszo.cz):
Pro dopravu do nemocnice lze použít zastávku MHD "Baťova nemocnice", linky č. 2, 8, 9. Je situována u západního (hlavního) vchodu a doporučujeme ji pro přístup zejména do onkologického, hematologicko-transfuzního, očního, kožního oddělení, k lékařské službě první pomoci, do oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie, do ambulancí plicního oddělení a do hlavní lékárny.

Při dopravě linkou č. 2 je možné použít zastávku "Dřevnická" u východní části areálu nemocnice. Tu doporučujeme k příchodu zejména na ředitelství KNTB, do traumatologického odd., k oddělením urologie, chirurgie, plastické chirurgie, ortopedie, radiodiagnostiky, patologie. Zbývající složky nemocnice, lokalizované v centrální části areálu, jsou vzdáleny přibližně stejně od obou zastávek.

Vlakem: Ve vzdálenosti cca 350 metrů od areálu nemocnice je železniční zastávka Zlín - Podvesná, která leží na trati č. 331.

Veřejnou autobusovou dopravou, provozovatelé HOUSACAR resp. ČSAD Vsetín, a. s. Zastávka "Zlín, nemocnice" je vzdálena od areálu nemocnice cca 400 m.
Orientační plán ke stažení
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn