Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Personál

Personál

V oddělení pracuje 16 lékařů, 30 radiologických asistentů a sedm ostatních zdravotnických pracovníků. Osm lékařů je držitelem tzv. specializované způsobilosti, odpovídající plné kvalifikaci v oboru s možností samostatné práce.
Oddělení splňuje náročná kritéria Ministerstva zdravotnictví ČR pro centra postgraduálního vzdělávání a v roce 2007 obdrželo akreditaci pro postgraduální vzdělávání v oboru Radiologie a zobrazovací metody, které jej opravňuje k přípravě mladých radiologů k atestaci v tomto oboru.

Radiodiagnostické oddělení vykazuje bohatou publikační a vědeckou činnost. Lékaři se pravidelně zúčastňují školicích akcí, a to jak pasivně, tak s aktivní účastí. Oddělení se také podílí na četných studiích zaměřených na nové léčebné postupy ve spolupráci s onkologickým centrem, plicním oddělením. Ve spolupráci s oddělením gynekologie probíhá grant Ministerstva zdravotnictví ČR zaměřený na diagnostiku a terapii poruch pánevního dna u žen.

Napište nám své připomínky, náměty, názory. 

S dotazy týkajícími se Vašeho zdraví se obracejte telefonicky přes odkaz Kontakty nebo Ambulance konkrétního oddělení.

   

Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód:
Captcha
Položky označené (*) jsou povinné.