Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Pacienti

Pacienti

Pacienti
Musíte do nemocnice, ať už jako pacient nebo návštěva svého příbuzného či známého, který je u nás hospitalizován? Právě pro Vás jsme připravili několik základních informací a rad, abyste věděli, jak se na pobyt či návštěvu v naší nemocnici připravit a lépe se v ní orientovat.
    
V jednotlivých odkazech se dozvíte, co si vzít s sebou k hospitalizaci, jak se k nám dostanete, jak zaplatit regulační poplatek, kde najdete a jak je otevřena nemocniční lékárna nebo jaká je provozní doba LPS atd. Užitečné budou pro vás informace o jednotlivých ambulancích, možnosti parkování a mnozí jistě přivítají rady, co udělat, když budete chtít darovat krev. Stále více občanů se nás například také ptá na konkrétní operace, které nehradí zdravotní pojišťovny. Pro ně je k dispozici platný ceník výkonů a služeb, které v naší nemocnici nabízíme.
    
Věříme, že si zde každý z Vás najde informaci, kterou právě potřebuje. Naším cílem je, abyste byli – když už musíte kvůli svému zdraví do nemocnice jít – s našimi službami spokojeni.  

Napište nám své připomínky, náměty, názory. 

S dotazy týkajícími se Vašeho zdraví se obracejte telefonicky přes odkaz Kontakty nebo Ambulance konkrétního oddělení.

   

Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód:
Captcha
Položky označené (*) jsou povinné.