Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Kontakty a návštěvní hodiny - ARO

Kontakty a návštěvní hodiny - ARO

Primář
doc. MUDr. Tomáš Gabrhelík, Ph.D., tel. 577 552 280, e-mail Tomas.Gabrhelik@bnzlin.cz

Zástupce primáře, vedoucí lékař ARO RES

MUDr. Radovan Turek, tel. 577 552 380, e-mail turek@bnzlin.cz

Vedoucí lékařka ARO NIP

MUDr. Alena Kočendová, tel. 577 552 093, e-mail Alena.Kocendova@bnzlin.cz

Vedoucí lékař ARO DIOP
MUDr. Petr Pšikal, tel. 577 552 066, e-mail Petr.Psikal@bnzlin.cz

Vrchní sestra

Mgr. Terezie Koníčková, tel. 577 552 279, e-mail konickova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARO RES
Pavla Kotasová, DiS., tel. 577 552 284, e-mail kotasova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARO NIP
Jitka Doležalová, tel. 57 755 2081, e-mail Jitka.Dolezalova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARO ANES
Anděla Menšíková, DiS., e-mail: Andela.Mensikova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARO DIOP
Jana Ondrašíková, DiS., tel. 577 552 066, e-mail Jana.Ondrasikova@bnzlin.cz

Dokumentační pracovnice ARO

Jitka Ševelová, tel. 577 552 765, e-mail Jitka.Sevelova@bnzlin.cz

Administrativní pracovnice ARO
Pavla Sedláčková, tel. 57 7 552 793, e-mail: Pavla.Sedlackova@bnzlin.cz

Kde nás najdete

Jednotka intenzivní resuscitační péče ARO RES - 2. etáž 23. budovy
Tel.: 577 552 370, 577 552 278

Anesteziologický úsek - 3. etáž 23. budovy
Tel.: 577 552 597, 577 552 596

Jednotka následné intenzivní péče ARO NIP - 12. pavilon

Tel.: 577 552 081, 577 552 091

Jednotka dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče ARO DIOP – 6. pavilon
Tel.: 577 552 066

Ambulance léčby bolesti - 21. pavilon
Tel.: 577 552 484

Anesteziologická ambulance I. - 3. etáž 23. pavilonu
Tel.: 577 552 619

Anesteziologická ambulance II. - budova Očního oddělení
Tel.: 577 552 542


Návštěvní hodiny

Návštěvy v ARO RES jsou povoleny s ohledem na provoz oddělení, doporučená doba návštěv je 14.00 – 16.00 hodin nebo po dohodě s ošetřujícím lékařem i v jiný čas.
Tel. 577 552 370, 577 552 287, 577 552 570

Návštěvy v ARO NIP jsou povoleny s ohledem na provoz oddělení, doporučená doba návštěv je 14.00 – 16.00 nebo po dohodě s ošetřujícím lékařem i v jiný čas.
Tel. 577 552 081, 577 552 091, 577 552 093

Návštěvy v ARO DIOP jsou povoleny s ohledem na provoz oddělení, doporučená doba návštěv je 14.00 – 16.00 nebo po dohodě s ošetřujícím lékařem i v jiný čas.
Tel. 577 552 066 

Lékaři ARO
MUDr. Balážik Jakub
MUDr. Batková Elina
MUDr. Brázdová Radmila
MUDr. Dvořák Vilém
MUDr. Ehrlichová Barbara
doc. MUDr. Gabrhelík Tomáš, Ph.D.
MUDr. Graus Tomáš
MUDr. Eva Hanuliaková
MUDr. Havelka Marek
MUDr. Cheimari Kateřina
MUDr. Jiříčková Soňa
MUDr. Kočendová Alena
MUDr. Korbová Marcela
MUDr. Libecajtová Lenka
MUDr. Machát Libor
MUDr. Malíková Alena
MUDr. Mana Rudolf
MUDr. Mašlík Oldřich
MUDr. Minařík Jaroslav
MUDr. Molnárová Jana
MUDr. Neumannová Františka
MUDr. Nováková Andrea
MUDr. Novotný Tomáš
MUDr. Pfeilerová Tereza
MUDr. Pisár Michal
MUDr. Pšikal Petr
MUDr. Polášek Miroslav
MUDr. Popelková Jana
MUDr. Přibíková Věra
MUDr. Sedlář Tomáš
MUDr. et Mgr. Stibor Erik
MUDr. Tomáš Stuchlík
MUDr. Šobáň Jan
MUDr. Šopík Miroslav
MUDr. Turek Radovan
MUDr. Večeřa Lubomír
Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn