Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Kontakty a návštěvní hodiny - ARO

Kontakty a návštěvní hodiny - ARO

Primář
doc. MUDr. Tomáš Gabrhelík, Ph.D., tel. 57 755 2280, e-mail Tomas.Gabrhelik@bnzlin.cz

Zástupce primáře, vedoucí lékař ARO RES

MUDr. Radovan Turek, tel. 57 755 2380, e-mail turek@bnzlin.cz

Vedoucí lékařka ARO NIP

MUDr. Alena Kočendová, tel. 57 755 2093, e-mail Alena.Kocendova@bnzlin.cz

Vedoucí lékař ARO DIOP
MUDr. Petr Pšikal, tel. 57 755 2066, e-mail Petr.Psikal@bnzlin.cz

Vrchní sestra

Mgr. Terezie Koníčková, tel. 57 755 2279, e-mail konickova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARO RES
Pavla Kotasová, DiS., tel. 57 755 2284, e-mail kotasova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARO NIP
Jitka Doležalová, tel. 57 755 2081, e-mail Jitka.Dolezalova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARO ANES
Anděla Menšíková, DiS., e-mail: Andela.Mensikova@bnzlin.cz

Staniční sestra ARO DIOP
Jana Ondrašíková, DiS., tel. 57 755 2066, e-mail Jana.Ondrasikova@bnzlin.cz

Dokumentační pracovnice ARO

Jitka Ševelová, tel. 57 755 2765, e-mail Jitka.Sevelova@bnzlin.cz

Administrativní pracovnice ARO
Pavla Sedláčková, tel. 57 755 2793, e-mail: Pavla.Sedlackova@bnzlin.cz


Lékaři ARO
MUDr. Balážik Jakub
MUDr. Batková Elina
MUDr. Brázdová Radmila
MUDr. Dvořák Vilém
MUDr. Ehrlichová Barbara
doc. MUDr. Gabrhelík Tomáš, Ph.D.
MUDr. Graus Tomáš
MUDr. Eva Hanuliaková
MUDr. Havelka Marek
MUDr. Cheimari Kateřina
MUDr. Jiříčková Soňa
MUDr. Kočendová Alena
MUDr. Korbová Marcela
MUDr. Libecajtová Lenka
MUDr. Machát Libor
MUDr. Malíková Alena
MUDr. Mana Rudolf
MUDr. Mašlík Oldřich
MUDr. Minařík Jaroslav
MUDr. Molnárová Jana
MUDr. Neumannová Františka
MUDr. Nováková Andrea
MUDr. Novotný Tomáš
MUDr. Pfeilerová Tereza
MUDr. Pisár Michal
MUDr. Pšikal Petr
MUDr. Polášek Miroslav
MUDr. Popelková Jana
MUDr. Přibíková Věra
MUDr. Sedlář Tomáš
MUDr. et Mgr. Stibor Erik
MUDr. Tomáš Stuchlík
MUDr. Šobáň Jan
MUDr. Šopík Miroslav
MUDr. Turek Radovan
MUDr. Večeřa Lubomír

Kde nás najdete

Jednotka intenzivní resuscitační péče ARO RES - 2. etáž 23. budovy
Tel.: 57 755 2370, 57 755 2278

Anesteziologický úsek - 3. etáž 23. budovy
Tel.: 57 755 2597, 57 755 2596

Jednotka následné intenzivní péče ARO NIP - 12. pavilon

Tel.: 57 755 2081, 57 755 2091

Jednotka dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče ARO DIOP – 6. pavilon
Tel.: 57 755 2066

Ambulance léčby bolesti - 21. pavilon
Tel.: 57 755 2484

Anesteziologická ambulance I. - 3. etáž 23. pavilonu
Tel.: 57 755 2619

Anesteziologická ambulance II. - budova Očního oddělení
Tel.: 57 755 2542


Návštěvní hodiny

Návštěvy v ARO RES jsou povoleny s ohledem na provoz oddělení, doporučená doba návštěv je 14.00 – 16.00 hodin nebo po dohodě s ošetřujícím lékařem i v jiný čas.
Tel. 57 755 2370, 57 755 2287, 57 755 2570

Návštěvy v ARO NIP jsou povoleny s ohledem na provoz oddělení, doporučená doba návštěv je 14.00 – 16.00 nebo po dohodě s ošetřujícím lékařem i v jiný čas.
Tel. 57 755 2081, 57 755 2091, 57 755 2093

Návštěvy v ARO DIOP jsou povoleny s ohledem na provoz oddělení, doporučená doba návštěv je 14.00 – 16.00 nebo po dohodě s ošetřujícím lékařem i v jiný čas.
Tel. 57 755 2066

Facebook Twitter Instagram LinkedIn