Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Centrum pro diagnostiku a léčbu demyelinizačních onemocnění (MS centrum)

Centrum pro diagnostiku a léčbu demyelinizačních onemocnění (MS centrum)

Kdo jsme?

V červnu 2002 bylo ministrem zdravotnictví ČR zřízeno Centrum pro diagnostiku a léčbu demyelinizačních onemocnění při neurologickém oddělení Baťovy nemocnice Zlín.
Náplní práce tohoto centra je superkonziliární činnost pro neurology ambulantní i nemocniční Zlínského kraje (okresy Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín a Zlín) pro pacienty s roztroušenou sklerózou mozkomíšní. Je zde prováděna kompletní diagnostika nemoci (vyšetření mozku a míchy magnetickou rezonancí, vyšetření liquoru na oligoklonální protilátky a vyšetření evokovaných potenciálů, především zrakových, ale i jiných modalit) a indikace k léčbě glatiramerem acetate a interferony, která podléhá přesně definovaným kritériím a léčebným postupům.

Jak se k nám můžete objednat?

Pacienti, u kterých je předpoklad nastavení na DMD léčbu (interferony, glatiramer acetate) jsou objednáni neurology, kteří nadále o tyto pacienty pečují, a to Po – Pá (7.00 – 15.30) na tel. č. 577 552 027.

Kde nás najdete?

KNTB, a. s., budova LDN – 3. patro
 
Facebook Twitter Instagram LinkedIn