Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Ambulance - LDN

Ambulance - LDN

Jsou umístěny ve 2. etáži budovy 48. 

Geriatrická ambulance a interní konziliární činnost
Po – Pá, tel. 57 755 2026 
Vyhodnocení zdravotního a funkčního stavu geriatrického pacienta, kontrola a stanovení komplexního léčebného ambulantního režimu, dispanzarizace rizikového seniora, poradenská činnost.
 
Ambulance klinické logopedie
Po – Pá, tel. 577 552 035 
Diagnostika a léčba získaných poruch slovní komunikace (afazie, dysartrie, demence). Ambulance řeší i poruchy výslovnosti, koktavosti, huhňavosti. 

Ambulance klinické psychologie
Po – Pá, tel. 57 755 2015 
Psychologická analýza intelektu, charakteru jedince, hodnocení kognitivních funkcí s psychoterapeutickou intervencí klientely v těžké životní situaci, klientely s psychomatickými a afektivními či neurotickými poruchami. 

Ambulance sociálního poradenství
Po – Pá, tel. 57 755 2090 
Mapování sociální situace pacienta a jeho rodiny, poradenství k zajištění domácí péče hendikepovaného pacienta, zprostředkování kontaktů na agentury ošetřovatelské či sociální ambulantní služby a instituce. 

Nutriční ambulance
Po – Pá, tel. 57 755 2065 
Pracovní náplní této ambulance je diagnostika a podpůrná či kompletní léčba poruchy výživy u pacientů se závažným onkologickým, interním nebo chirurgickým onemocněním. Slouží i pediatrickým pacientům. Poskytuje také konzultační a poradenskou činnost.  
Facebook Twitter Instagram LinkedIn