Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Ambulance - LDN

Ambulance - LDN

Jsou umístěny ve 2. etáži budovy 48. 

Geriatrická ambulance a interní konziliární činnost
Vyhodnocení zdravotního a funkčního stavu geriatrického pacienta, kontrola a stanovení komplexního léčebného ambulantního režimu, dispanzarizace rizikového seniora, poradenská činnost.
Pondělí – Pátek
Tel. 577 552 026 
 
Ambulance klinické logopedie
Diagnostika a léčba získaných poruch slovní komunikace (afazie, dysartrie, demence). Ambulance řeší i poruchy výslovnosti, koktavosti, huhňavosti. 
Pondělí – Pátek
Tel. 577 552 035 

Ambulance klinické psychologie
Psychologická analýza intelektu, charakteru jedince, hodnocení kognitivních funkcí s psychoterapeutickou intervencí klientely v těžké životní situaci, klientely s psychomatickými a afektivními či neurotickými poruchami. 
Pondělí – Pátek
Tel. 577 552 015 

Ambulance sociálního poradenství
Mapování sociální situace pacienta a jeho rodiny, poradenství k zajištění domácí péče hendikepovaného pacienta, zprostředkování kontaktů na agentury ošetřovatelské či sociální ambulantní služby a instituce. 
Pondělí – Pátek
Tel. 577 552 090 

Nutriční ambulance
Pracovní náplní této ambulance je diagnostika a podpůrná či kompletní léčba poruchy výživy u pacientů se závažným onkologickým, interním nebo chirurgickým onemocněním. Slouží i pediatrickým pacientům. Poskytuje také konzultační a poradenskou činnost.  
Pondělí – Pátek
Tel. 577 552 065 

Youtube Facebook Twitter Instagram LinkedIn