Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Aktuálně

Spolu proti melanomu

20.3.2017
Bezplatné odborné vyšetření kůže v rámci akce „Spolu proti melanomu“ nabídne zájemcům Česká průmyslová zdravotní pojišťovna ve spolupráci s třemi lékaři kožního oddělení naší nemocnice. Lékaři budou kontrolovat mateřská znaménka ve speciálním stanu na Náměstí Míru ve Zlíně ve čtvrtek 4. května 2017 od 10 do 17 hodin.

Navrhněte pracovníka roku ve zdravotních službách

15.3.2017
Zlínský kraj vyhlásil 4. ročník ankety „Pracovník roku ve zdravotních službách Zlínského kraje“, do které se může zapojit také veřejnost. Svého kandidáta na ocenění z naší nemocnice můžete navrhnout v kategorii „lékař“ nebo „nelékařský zdravotnický personál“ (zdravotní sestra/bratr, záchranář, asistent, …). Návrhy na udělení ocenění můžete předkládat do 30. 6. 2017.

Přijďte darovat krev, pomůžete zachránit zdraví i život

7.12.2016
Krev hraje v současné medicíně nezastupitelnou a stále rostoucí roli. Nelze ji uměle vyrobit. Nikdo neví, kdy sám bude krev potřebovat. Staňte se proto i Vy dárci krve, pomůžete zachránit zdraví i životy druhých. Hematologicko-transfuzní oddělení KNTB pořádá i různé akce s cílem získat nové dárce. Právě na nich můžete se svým dárcovstvím začít:

Nemocniční zpravodaj „KNTB informuje“

7.12.2016
Aktuální informace o dění v Krajské nemocnice T. Bati, a. s., co se v nemocnici po nástupu nového vedení podařilo za tři roky společné práce v oblasti ekonomiky, péče o pacienty, zaměstnance, investic a rozvoje nemocnice, si můžete přečíst v novém vydání časopisu „KNTB informuje“- 1/2016 .